Firefox ESR (Extended Support Release) to wersja przeglądarki Mozilla Firefox z dłuższym wsparciem technicznym, która jest przeznaczona dla firm, organizacji, szkół, uczelni, itp. Dłuższy cykl wsparcia jest niezwykle ważny dla dużych organizacji, gdyż przed zainstalowaniem nowego oprogramowania muszą sprawdzać kompatybilność z używanymi już innymi programami, co wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów.
Firefox ESR wydawany jest co 42 tygodnie (wersja poprzednia wspierana jest przez 12 tygodni po ukazaniu się nowej edycji), czyli użytkownicy tej odmiany przeglądarki będą mogli liczyć na ponad roczne wsparcie dla tego produktu.
Bardzo ważną rzeczą w wydaniu ESR jest wprowadzenie kontroli nad wersjami wtyczek i automatyczne blokowanie nieaktualnych zapewniając bezpieczeństwo przeglądarce. Umożliwia również automatyczne pobranie aktualizacji dla takich środowisk jak Java, Flash czy Silverlight.

Przeglądarka przeznaczona jest wprawdzie dla instytucji, ale jest część użytkowników, którzy używają jej na prywatnych komputerach i bardzo sobie ją chwalą.

SpeedyFox – przyspiesz przeglądarkę: SpeedyFox to proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest zwiększenie szybkości pracy (producent zapewnia, że nawet 3-krotnie) takich aplikacji jak: Firefox, Google Chrome, Epic, Iron, Opera, Palemoon, Skype, Thunderbird, Yandex, Cyberfox, Slimjet, Vivaldi.
Wymienione programy zaczynają pracować znacznie wolniej z upływem czasu. Powodem jest fragmentacja baz danych użytkowników. SpeedyFox jest zaprojektowany specjalnie, aby rozwiązać ten problem. Metoda stosowana w programie jest w 100% bezpieczna dla Twojego profilu (np. zakładki, hasła itd). Działania ograniczają się tylko do uruchomienia programu i jednego kliknięcia: Optimize!. Program nie wymaga instalacji.

Strona domowa ; Pobierz /.zip/ (0,8 MB / 1,6 MB) ; Pobierz /.paf/ – ENG

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (MPL/GPL/LGPL)
Pobierz /.paf.exe PApp Polish/ (92 MB / 201 MB) Download other languages Pobierz /.paf.exe online multilangual PAppZ/ Wybierz język i wprowadź numer wersji, np. 60.2.2esr

Języki / Languages: /inne – other/:  Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), czech, Dutch, English, English (GB), French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Spain), Spanish (International).

 

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Firefox_ESR_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Firefox_ESR_icon256-150x150.pngzbymalPAFPrzeglądarki wwwFirefox ESR,Firefox ESR portable,Mozilla Firefox,przeglądarka internetowa
Firefox ESR (Extended Support Release) to wersja przeglądarki Mozilla Firefox z dłuższym wsparciem technicznym, która jest przeznaczona dla firm, organizacji, szkół, uczelni, itp. Dłuższy cykl wsparcia jest niezwykle ważny dla dużych organizacji, gdyż przed zainstalowaniem nowego oprogramowania muszą sprawdzać kompatybilność z używanymi już innymi programami, co wiąże się z...