Ferdi 5.8.1 portable

Ferdi

Ferdi to przeglądarka wiadomości, która pozwala łączyć ulubione usługi w jedną aplikację, czyli wszystkie Twoje usługi będziesz miał w jednym miejscu.
Oparty jest na jednej z najpopularniejszych przeglądarek wiadomości, na programie Franz – przeglądarce wiadomości używanej już przez tysiące ludzi. Z tego powodu Ferdi jest kompatybilny ze wszystkimi usługami Franza (Twoim istniejącym kontem Franza również), który jest nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym multikomunikatorem. Łączy w sobie wiele komunikatorów i usług. Obecnie obsługuje Slack, WhatsApp, WeChat, HipChat, Messenger, Telegram, Hangouts, GroupMe, Skype, GMail, Discord, Linkedin i wiele innych.

Cechy programu Ferdi:

-wszystkie usługi przesyłania wiadomości w jednej aplikacji
-kompatybilny z programem Franz, czyli i twoim kontem w usłudze Franz
-chroń swoje wiadomości za pomocą hasła (Ferdi Lock)
-korzystaj z każdej usługi, którą chcesz, tyle razy, ile chcesz i jak chcesz
-możesz wybierać między zalogowaniem się na swoje konto Ferdi, aby zsynchronizować swoje usługi między urządzeniami lub używając go bez konta, aby twoje dane nie były wysyłane na serwery zewnętrzne
-nie chcesz ufać stronom trzecim w zakresie przechowywania informacji, możesz skonfigurować własny serwer (wymagany minimalny sprzęt i wiedza)
-domyślnie program utrzymuje Twoje usługi w tle – może to zużywać wiele zasobów, ale możesz włączyć hibernację usługi w ustawieniach Ferdiego i spowoduje to automatyczne zwolnienie nieużywanych usług, aby komputer działał szybko
-zawsze miej oko na swojej liście rzeczy do zrobienia dzięki Ferdi Todos (korzystasz już z innej usługi Todo, takiej jak Todoist? Wystarczy zmienić serwer Todo w ustawieniach Ferdi)
-chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach, ale nie chcesz ujawniać ich treści? – włącz prywatne powiadomienia, aby chronić informacje o wiadomości
-umożliwia ciągłe ładowanie poszczególnych obszarów roboczych – dzięki czemu możesz kontynuować od ostatniej usług
-zdefiniuj ramy czasowe, w których Ferdi nie powinien powiadamiać Cię o nowościach
-chroń oczy i przełącz okno na tryb ciemny w nocy
-powiadomi Cię o nowych wiadomościach
-inne usługi można dodać za pośrednictwem usługi „Custom Website” (ponad 70)
-synchronizuj swoje usługi i obszary robocze między wszystkimi komputerami z synchronizacją w chmurze
-zachowaj rozdzielenie pracy, życia osobistego i hobby za pomocą przestrzeni roboczych
-pozwala kontrolować, co twoje usługi powinny, a czego nie powinny robić
-utrzymuje oddzielne sesje serwisowe, przez co możesz korzystać z dowolnej liczby kont w usłudze
-może korzystać z serwera proxy na podstawie usługi
-jako, że opiera się na ElectronJS, jest kompatybilny z Windows, Mac i Linux.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (Apache License 2.0)

Plik „.exe” (bez instalacji / without installation) wrzucamy do nowo utworzonego folderu, bo program tworzy folder „FerdiAppData”.

Portapps: Aby dokonać aktualizacji, po prostu pobierz i zainstaluj najnowszą konfigurację przenośną. Pobierz i zainstaluj najnowszą przenośną konfigurację w wybranym miejscu, a następnie uruchom ferdi-portable.exe. Jeśli już zainstalowałeś Ferdi z oryginalnej instalacji, przenieś następujące pliki: %APPDATA%\Ferdi* do danych. Następnie uruchom ferdi-portable.exe i usuń Ferdi z komputera.

Oficjalne tłumaczenia są w języku angielskim i niemieckim. Wszystkie pozostałe języki są tłumaczeniami społecznościowymi.

Languages (15%-100%): Catalan, Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Dutch, Flemish, French, Georgian, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian (Cyrillic), Slovak, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...