Foxit PDF Reader 12.0.0 Rev 2 portable

Foxit PDF Reader

Foxit PDF Reader to bardzo dobry czytnik dokumentów w formacie PDF, zamiennik rozbudowanego do granic możliwości Adobe Readera, od którego jest o wiele szybszy. Oferuje nam: podgląd stron, drukowanie dokumentów, zoom, udostępnia wyszukiwanie, pozwala kopiować tekst, odczytywanie wielu dokumentów jednocześnie, akceptuje polskie litery, kopiuje wybrane fragmenty dokumentu do grafiki, akceptuje wbudowane linki internetowe, integruje się z Internet Explorerem.

Na stronie domowej dostępne są dodatki do programu (np. kreator formularzy).

Siła tego programu, to jego szybkość.

Producenci programu Foxit PDF Reader szanują bezpieczeństwo i prywatność użytkowników i postanowili, że program nigdy nie będzie łączył się z Internetem bez zgody użytkownika. Inne przeglądarki plików PDF często łączą się z Internetem bez powiadomienia. Program nie zawiera żadnych komponentów szpiegujących i współpracuje z większością przeglądarek internetowych.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zmiana języka interfejsu:

Languages (Official): Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish + przetłumaczone przez społeczność

You may also like...