Evernote 2024 online / 10.89.2

Evernote

Evernote pozwala udostępniać notatki i zdjęcia oraz organizować i wyszukiwać dane za pomocą wielu platform. Użytkownik może tworzyć notatki, zapisywać strony internetowe, a także zdjęcia z telefonu komórkowego oraz tworzyć listy zadań i nagrywać wiadomości głosowe. Wszystkie dane są zsynchronizowane z serwisem Evernote i są dostępne dla użytkowników Windows, Mac, Web oraz urządzeń przenośnych (iPhone, iPod Touch, Blackberry, Android, USB, Windows Phone).

Evernote umożliwia:

-zapamiętywanie dużych i małych rzeczy z życia codziennego, synchronizując je, dzięki komputerowi, telefonowi, tabletowi i sieci internet
-zachowuje wszystkie fajne i ekscytujące rzeczy, które widzisz w internecie i w świecie realnym. Zrobi zdjęcie, nagra dźwięk i zapisz je
-zapisze strony internetowe w całości na swoim koncie Evernote (dodatek do przeglądarki – tzw. Nożyczki Sieciowe), wycinając całą zawartość strony: tekst, obrazy i łącza
-zbierze wszystkie znalezione informacje w jednym miejscu, od notatek tekstowych, poprzez strony internetowe i pliki, po zdjęcia
-umożliwi zarządzanie zadaniami używając list wyboru i przypomnień
-podzieli się twoimi notatkami i projektami z przyjaciółmi i znajomymi z pracy lub szkoły
-i inne.

Można zapisywać wszystko to co dla ważne, a później udostępniać i przeglądać w jednym miejscu. Zainstaluj Evernote na wszystkich swoich urządzeniach, a Twoje notatki wszędzie będą aktualne. Wpisz szybką notatkę lub zrób zdjęcie używając Evernote na swoim telefonie, a utworzona notatka będzie na Ciebie czekała na komputerze.

Wersja bezpłatna internetowego konta Evernote pozwala miesięcznie na przesłanie danych o maksymalnym rozmiarze 60 MB. Dla tych, którzy potrzebują więcej, dostępne jest płatne konta Premium i Business.
Konta:
-bezpłatne: Przesył do 60 MB danych miesięcznie, nieograniczona powierzchnia przechowywania
-premium: Przesył do 1 GB danych miesięcznie, nieograniczona powierzchnia przechowywania
-business Przesył do 2 GB danych do notatników prywatnych co miesiąc i nieograniczona przestrzeń przechowywania. Limit transferu Evernote Business jest współdzielony między wszystkich użytkowników konta i jest to iloczyn liczby miejsc i 2 GB. Na przykład, jeśli na koncie Business jest 20 miejsc, to wszyscy użytkownicy mogą przesłać łącznie 40 GB danych miesięcznie – szczegóły.

Jak rozumieć „przesłanie notatki” ?
Zawsze, gdy notatka jest edytowana, cała jej zawartość jest ponownie przesyłana na serwer, a liczba danych odliczana jest od miesięcznego limitu. Poniższe akcje powodują ponowną synchronizację i obniżenie limitu danych:
-edycja tekstu w notatce
-edycja pliku dołączonego do notatki
-obracanie lub usuwanie obrazu w notatce.

Evernote – Poradniki, instrukcje

Pliki bazy danych (Database) z Evernote Portable są domyślnie w podfolderze [Data]. Jeśli ktoś chce to zmienić proszę zapoznać się z plikiem Readme.txt, który znajduje się w folderze programu.

Evernote Portable nie zawiera IE Clip i dodatku Outlook.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (freeware / adware)

Evernote Web Clipper add-on – rozszerzenie dla przeglądarek internetowych

Languages: English, French, Polish + 50.

You may also like...