Freemake Audio Converter 1.1.9.9 portable

Freemake Audio Converter

Freemake Audio Converter jest aplikacją o bardzo prostej obsłudze, umożliwiającą zamianę plików audio między najpopularniejszymi formatami.

Konwertuje audio na formaty MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG. Skonwertowane pliki muzyczne można przenosić do odtwarzaczy przenośnych.

Cechy programu Freemake Audio Converter:

– konwersja audio pomiędzy wszystkimi najpopularniejszymi formatami: MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG. Konwersja WMA do MP3, WAV do MP3, MP3 do WAV, FLAC, MP3, AAC, MP3, itd. /pełna lista/
– konwertuje dźwięk dla odtwarzaczy MP3: iPod, Zune, Coby, SanDisc Sansa, iRiver, Walkman, Archos, GoGear, itp.
– konwertuje audio do formatu M4A dla urządzeń Apple, uzyskując pliki mniejsze niż MP3 do odtwarzania na iPodzie, iPhone, iPad lub w iTunes
– przesyła MP3 i AAC bezpośrednio do iTunes
– łączy wiele plików audio w jeden
– wyodrębnia ścieżki audio z plików wideo: AVI, MPEG, MP4, MKV, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT, FLV, itd.

Program do działania wymaga środowiska .NET Framework 4.5 (np. Windows XP ma domyślnie zainstalowany tylko .NET Framework 2.0)

Działa w systemach: XP – 32-bit ; Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware / ad-supported)

Ad-supported
Użytkownicy powinni zwrócić uwagę podczas instalacji Freemake Audio Converter z następujących powodów: Obejmuje komponenty lub usługi stron trzecich, które niekoniecznie są związane z funkcjonalnością programu, ale mają w jakiś sposób generować dochód dla programisty.

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna, to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Spanish, Ukrainian, Vietnamese

You may also like...