RaptureReplica 0.0.7550 portable

RaptureReplica

RaptureReplica – ten programik ma na celu, tylko i wyłącznie, pobranie obszaru z ekranu i skopiowanie go do nowego okna. Jest przenośny (portable) i jest wolny od jakiegokolwiek złośliwego oprogramowania.

Program może być przydatny przy wyświetlaniu informacji na pierwszym planie, kiedy piszemy bloga i chcemy zerknąć na szkic, kiedy pracujemy z programem i chcemy zobaczyć podpowiedzi z instrukcji lub kiedy pracujemy na wielu monitorach i chcemy przesunąć jakąś informacje z jednego do drugiego, przez przeciąganie i upuszczanie.
Działa podobnie, jak narzędzia do przechwytywania ekranu, ale z tą różnicą, że jego dane wyjściowe są tylko tymczasowe i domyślnie są wyświetlane „na wierzchu”.

Program główny nie posiada napisów, menu czy opcji. Rozpoczyna działanie natychmiast, gdy go uruchomiamy. Po uruchomieniu cały ekran szarzeje, a kursor jest krzyżykiem, co oznacza, że ​​program działa – więcej na stronie „RaptureReplica – poradniki, instrukcje„.

RaprureReplica – poradniki, instrukcje

Aplikacja RaptureReplica jest ciekawa, ale pomocna jest bardziej na mniejszych ekranach, z ograniczoną przestrzenią. Podobne efekty pracy uzyskamy używając innego, typowego programu do przechwytywania ekranu (lub przeglądarki obrazów z funkcją zrzutu), który obsługuje funkcję „zawsze na wierzchu”.

Programik RaptureReplica firmy KodeZwerg © został wykonany dla strony Donation Coder. Interesuje Cię więcej? Zapisz się! To zabawny projekt oparty na życzeniu użytkownika właśnie z forum www.DonationCoder.com

Działa w systemach: Windows 10 + ?
Licencja: bezpłatny (freeware / donationware)

Od autora: rób z nim to, co lubisz, w ogóle mnie to nie obchodzi. Gwarancja, żadna. Użytkowanie, na własne ryzyko. Korzystając z tej aplikacji, zgadzasz się na to.

Languages: nie ma / there is no

You may also like...