iLoveIMG 2023 online

iLoveIMG

iLoveIMG to proste rozwiązanie do edycji obrazów online. Uzyskaj dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do łatwego ulepszania zdjęć, prosto z sieci, ze 100% bezpieczeństwem, bo aby uniemożliwić kradzież, pliki usuwane są automatycznie w ciągu dwóch godzin. Twój ostatni kadr zdobył światowy rozgłos, a może kończysz pracę nad przełomowym dziełem? Wszystkie obrazy, które przesyłasz są szyfrowane, a następnie wrzucane do niszczarki, aby usunąć je z serwerów… w stylu Banksy’ego.

Edytuj, kompresuj, przycinaj, konwertuj, zmieniaj rozmiar, dodawaj ramki i korzystaj z innych funkcji podczas seryjnego przetwarzania obrazów. Opcji jest mnóstwo, a przejrzysty interfejs umożliwi Ci wygodną pracę. Błyskawicznie przekształć swoje zdjęcia online i obrazy na potrzeby stron internetowych, mediów społecznościowych i e-commerce.
iLoveIMG jest zintegrowany z Google Drive i Dropbox. Dzięki temu możesz pobrać swoje pliki z chmury na naszą stronę. Następnie, po ich przetworzeniu, możesz zapisać je z powrotem na swoich kontach w chmurze.

Narzędzia iLoveIMG do edycji obrazów on-line:
  • Kompresuj obraz – skompresuj JPG, PNG, SVG i GIF, oszczędzając miejsce i zachowując jakość.
  • Zmień rozmiar obrazu – zdefiniuj wymiary w procentach lub pikselach i zmień rozmiar swoich obrazów w formacie JPG, PNG, SVG i GIF.
  • Kadruj obraz – z łatwością przycinaj obrazy JPG, PNG lub GIF; określ wymiary prostokąta w pikselach lub użyj edytora graficznego.
  • Konwertuj do JPG – zamień wiele obrazów w formacie PNG, GIF, TIF, PSD, SVG, WEBP, HEIC lub niektóre formaty RAW na JPG.
  • Konwertuj z JPG – zmień format obrazów JPG na PNG i GIF. Wybierz wiele obrazów w formacie JPG, aby stworzyć animowany GIF w kilka sekund!
  • Edytor zdjęć – dodaj do swoich zdjęć tekst, efekty, ramki lub naklejki. Proste narzędzia do edycji obrazów na miarę Twoich potrzeb.
  • Dodaj znak wodny do obrazu – nanieś znak lub napis na swoje obrazy w kilka sekund. Wybierz styl, przezroczystość i położenie.
  • Generator memów – w prosty sposób twórz memy on-line. Użyj własnego szablonu lub skorzystaj z najpopularniejszych memów.
  • Obróć obraz – obróć wiele obrazów JPG, PNG lub GIF za jednym razem. Możesz wybrać, które obrazy obrócić: w pozycji pionowej czy poziomej!
  • HTML do obrazu – konwertuj strony internetowe w HTML do SVG. Skopiuj i wklej adres URL wybranej strony i skonwertuj ją do OBRAZU za jednym kliknięciem.

iLoveIMG – Często zadawane pytania (FAQ)

Istnieją dwa sposoby na szybkie przesłanie zdjęć. Możesz przeciągnąć i upuścić obrazy ze swojego pulpitu na stronę iLoveIMG lub wybrać zdjęcia, klikając na każde z nich. Aby wybrać wiele obrazów za jednym razem, o ile są ułożone kolejno, kliknij na pierwszy z nich i ostatni, przytrzymując klawisz Shift.

Edytuj większą liczbę obrazów szybciej dzięki przetwarzaniu wsadowemu, konwertuj do wielu formatów obrazów w wysokiej rozdzielczości i ciesz się stroną internetową wolną od reklam – przejdź na plan PREMIUM (cennik).

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Wtyczka dla WordPress

Languages: Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Greek, Hindi, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Polish, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...