YOPmail 2022 online

YOPmail

YOPmail to serwis umożliwiający skorzystanie z tymczasowego adresu e-mail w celu sprawdzania poczty przychodzącej. Dzięki niemu spam nigdy nie zagości w twojej skrzynce.
Żeby zarejestrować się na stronie, która tego wymaga wystarczy wpisać dowolny adres email (np: ’tuwpiszcochcesz’@YOPmail.com). E-maile wysłane z tej strony są od razu widoczne w tymczasowej skrzynce pocztowej ’tuwpiszcochcesz’ na www.YOPmail.com lub bezpośrednio pod adresem https://YOPmail.com.
E-maile przychodzące są przechowywane przez 8 dni. Można je usunąć ręcznie w oknie skrzynki pocztowej. YOPmail nie pozwala na wysyłanie maili poza domeną YOPmail.

Umożliwia czatowanie z ludźmi poznanymi w Internecie. Dzięki YOPmail możesz sprawdzić, czy możesz im zaufać i podać prywatny adres email. Z YOPmail pozostajesz zawsze bezpieczny. Zaproś swoich przyjaciół do YOPmail. Wybierz dla siebie i dla nich unikalne nazwy skrzynek. Możesz rozmawiać ze znajomymi bez potrzeby instalowania komunikatora. Wystarczy przejść na konto YOPmail i kliknąć przycisk „Napisz”.
Uwaga: konta YOPmail są publiczne i nie wymagają podania hasła. Aby zapewnić poufność przesyłanych danych upewnij się, że nazwa konta jest unikalna.

Co to jest jednorazowy lub tymczasowy adres e-mail?

Celem jednorazowego adresu e-mail jest uniknięcie podawania osobistego adresu e-mail w celu jego ochrony, czy to ze względu na poufność, czy też w celu uniknięcia otrzymywania spamu.
Istnieje kilka kategorii jednorazowych lub tymczasowych rozwiązań poczty e-mail:

  • jednorazowe adresy e-mail, które oferują tymczasową skrzynkę odbiorczą,
  • adresy e-mail, które automatycznie przekazują otrzymane wiadomości na osobisty adres e-mail,
  • adresy e-mail, które umożliwiają tworzenie lub usuwanie aliasów (dodatkowych adresów e-mail).
    YOPmail należy do pierwszej kategorii, ale skrzynki odbiorcze nie wygasają w przeciwieństwie do większości jednorazowych usług e-mail.
Alternatywne domeny YOPmail:

Czasami niektóre strony blokują możliwość rejestracji użytkowników korzystających z adresów tymczasowych. Żeby obejść ten problem YOPmail oferuje listę alternatywnych domen. Wiadomości wysłane na alternatywną domenę zostaną automatycznie przesłane na YOPmail. Wystarczy zastąpić „@YOPmail.com” jakąkolwiek nazwą domeny z listy poniżej. Z tak stworzonym nowym adresem e-mail możemy już rejestrować się na forach. Pamiętaj, że tylko nazwa domeny jest inna. Wiadomości sprawdzisz na www.YOPmail.com. Wszystkie maile wysłane na alternatywne domeny docierają tylko na @YOPmail.com.

Lista domen publicznych:
@yopmail.fr
@yopmail.net
@cool.fr.nf
@jetable.fr.nf
@courriel.fr.nf
@moncourrier.fr.nf
@monemail.fr.nf
@monmail.fr.nf
@hide.biz.st
@mymail.infos.st
Dodaj własną domenę
Alternatywnych domen można używać w połączeniu z alternatywnym adresem e-mail.

Korzystaj z YOPmail i zwalczaj spam! Adresy YOPmail są tworzone natychmiastowo. Rejestracja nie jest wymagana. Wypróbuj i zapomnij o spamie!

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny /wyświetla reklamy (freeware / adware)

Languages: Chinese, English, French, German, Italian, Polish, Russian, Spanish, Ukrainian.

You may also like...