The Old Reader 2022 online

The Old Reader

The Old Reader to internetowy agregator wiadomości, który dostarcza witrynę, blog i inne treści z Internetu do internetowej skrzynki odbiorczej. Usługa powstała, gdy Google usunęło funkcje społecznościowe z Czytnika Google. Witryna obsługuje udostępnianie w mediach społecznościowych, w tym możliwość „polubienia” treści i znajdowania znajomych za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Dołącz do ponad 500 000 osób, które już codziennie otrzymują swoje wiadomości. The Old Reader używa RSS (Really Simple Syndication), a nie algorytmu. Wystarczy wpisać adres internetowy witryny, którą chcesz obserwować, a w Twoim kanale pojawi się nowa treść.

Dodaj kanały do The Old Reader:

Twoje nowe konto w The Old Readerze jest na początku puste, dlatego pierwszą rzeczą którą powinieneś zrobić, jest dodanie kanałów które chciałbyś czytać.
Użyj przycisku „Dodaj kanał”, aby zasubskrybować nowe źródło postów. Jeśli podasz link prowadzący do strony, a nie bezpośrednio do kanału, automatycznie dodamy pierwszy znajdujący się na niej kanał RSS.
Jeśli przenosisz się z Google Readera, lub innego czytnika RSS który potrafi eksportować listę subskrypcji do pliku OPML, możesz przenieść do nas wszystkie swoje kanały za pomocą importowania. Przeniesiemy nawet twoje foldery, żebyś od razu poczuł się jak w domu.

Uporządkuj kanały:

Żeby zmienić kolejność i położenie kanałów oraz folderów, przeciągaj je. Jeśli chcesz utworzyć nowy folder − nic prostszego, po prostu przeciągnij kanał do pustego miejsca za twoim ostatnim folderem. Foldery nie zawierające kanałów są od razu usuwane.
Aby zmienić nazwę kanału lub folderu, kliknij podwójnie.
‎Nie można zmienić nazwy folderu domyślnego („Subskrypcje”), ale można przenieść z niego wszystkie kanały do innych folderów, a zniknie on całkowicie.‎

Czytaj posty:

Z menu po lewej wybierz, co chcesz czytać. Możesz także, klikając na folder, przeglądać zawartość wszystkich znajdujących się w nim kanałów.
Dzięki przyciskom nawigacji możesz poruszać się między kolejnymi postami za pomocą pojedynczego kliknięcia. Możesz także włączyć „widok listy” w którym posty są zwinięte, a ty możesz przejrzeć same tytuły i rozwinąć wyłącznie te, które cię zainteresują.
Nawigację ułatwiają także skróty klawiaturowe. Naciśnij „?” lub „H”, aby zapoznać się z ich listą.

Pod każdym postem znajdują się przyciski akcji. Jeśli wciśniesz „Lubię”, zaczniesz być wyświetlany wśród użytkowników lubiących post. Pojawi się on także w twoim folderze „Polubione”.

Dyskutuj:

Czytanie kanałów RSS samemu nie jest fajne. Odwiedź stronę „Znajdź znajomych”, aby zobaczyć kto z twoich kontaktów Google, lub znajomych na Facebooku, używa The Old Readera. Możesz także wyszukiwać znajomych po nazwie.
W folderze „Udostępnione” znajdziesz wszystkie posty którymi postanowiłeś się podzielić. To, co udostępniają twoi znajomi, znajdziesz w folderze „Obserwowani”. Tak jak w zwykłych folderach, możesz czytać albo całą jego zawartość, albo wybrać konkretną nazwę użytkownika, żeby przeczytać wszystko co konkretnie on udostępnia.
Możesz komentować wszystkie udostępnione przez znajomych posty − po prostuj kliknij „Komentuj” i dołącz do dyskusji.

Podczas rejestracji można wypróbować konto PREMIUM przez 14 dni:
Bez reklam, do 500 kanałów i dobra karma. Otrzymasz kilka wspaniałych funkcji i pomożesz w dalszym utrzymywaniu i ulepszaniu The Old Reader. Bez Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe. A co najważniejsze, możesz spróbować za darmo:
-brak reklam
-wyszukiwanie pełnotekstowe
-szybsze czasy odświeżania kanałów
-do 500 subskrypcji (dostępne są większe plany)
-1 rok przechowywania postów (do 1000 postów na kanał)
-integracja z Instapaper (to usługa zakładek społecznościowych, która umożliwia zapisywanie treści internetowych, aby można je było „przeczytać później” na innym urządzeniu, takim jak czytnik e-booków, smartfon lub tablet)
-wczesny dostęp do nowych funkcji.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Catalan, Chinese, Czech, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...