Microsoft Teams 2024 online / 1.7.0.3315

Microsoft Teams

Microsoft Teams to usługa internetowa oparta na chmurze, zawiera zestaw narzędzi i usług służących współpracy zespołowej. Usługa łączy funkcjonalność z innymi produktami Microsoftu, takimi jak Microsoft Office oraz Skype (wchodzących w skład pakietu Microsoft 365). Pozwala na pracę w trybie online w obrębie plików Word, Excel, Power Point.

Niezależnie od tego, czy pracujesz z członkami zespołu nad projektem, czy planujesz atrakcje weekendowe dla swoich bliskich, aplikacja Microsoft Teams pomaga gromadzić wszystkie osoby w jednym miejscu w celu wykonywania zadań. To jest jedyna aplikacja, która oferuje czaty, spotkania, pliki, zadania oraz kalendarz w jednym miejscu, dzięki czemu możesz łatwo pozostawać w kontakcie z innymi osobami i wcielać plany w życie. Zbierz wspólnie rodzinę i znajomych, aby zarządzać zadaniami w domu lub planować przyjęcie urodzinowe, którego nikt się nie spodziewa. Współpracuj z członkami zespołu w ramach bezpiecznych spotkań, wspólnej pracy nad dokumentami i wbudowanego magazynu w chmurze. To wszystko możesz wykonywać w aplikacji Microsoft Teams.

Microsoft Teams dla edukacji:

Dzięki Microsoft Teams prowadzisz zajęcia, organizujesz spotkania, przypisujesz zadania, udostępniasz pliki i pielęgnujesz współpracę — wszystko to w jednym miejscu.

 • Łatwa współpraca
  Bezpłatne spotkania z nawet 300 uczniami, studentami lub członkami społeczności oraz możliwość dołączania do rozmowy trwałej, dzięki której wszyscy są gotowi do nauki lub pracy.
 • Kontakt z uczniami lub studentami
  Tworzenie klas i zadań, współpraca nad plikami, udostępnianie ich innym oraz korzystanie z materiałów z zajęć w jednym miejscu.
 • Większa efektywność codziennej pracy
  Dostęp do praktycznych informacji na temat szkoły i klasy, możliwość korzystania z aplikacji oraz integracji, które ograniczają nakłady pracy, a także tworzenie społeczności — to wszystko na jednej bezpiecznej platformie.
Usługa Teams dla użytkowników domowych:

Aplikacja Microsoft Teams pozwala zgromadzić rodzinę i znajomych, aby wspólnie korzystać z połączeń, rozmawiać na czacie i planować — wszystko w ramach jednej aplikacji.

 • Rozmowy wideo
  Spotkania ze znajomymi i rodziną w aplikacji Microsoft Teams są tak przyjemne i rzeczywiste, jak to tylko możliwe bez kontaktu osobistego. Spotykajcie się w wirtualnej kawiarni lub salonie dzięki trybowi Razem (tylko na komputerze stacjonarnym). Błyskawicznie twórz spotkania wideo i zapraszaj, kogo chcesz. Możesz rozmawiać z każdym — nawet z osobami, które nie mają aplikacji Teams.
 • Rozmowy, dzięki którym plany ożywają
  Planuj wspólnie z innymi podczas czatów i uzyskaj pomoc w zarządzaniu dużymi i małymi zadaniami. Przypisuj zadania na udostępnionej liście zadań do wykonania i osiągnij zamierzony cel razem z innymi. Planuj spotkania i udostępniaj zaproszenia bezpośrednio w czacie grupowym (iOS i Android).
 • Organizuj swoje dni
  Jedna aplikacja do obsługi czatów, spotkań, plików i zadań. Wszystkie Twoje czaty i plany w jednym miejscu — od grup rodzinnych po wiadomości z klubu czytelniczego. Korzystaj z widoku pulpitu nawigacyjnego4, aby szybko uzyskiwać dostęp do zawartości udostępnionej (iOS i Android). Bezpiecznie przechowuj ważne informacje w cyfrowym sejfie (iOS i Android).
 • Dziel się radością
  Kiedy słowa to za mało, wyrażaj swoje odczucia za pomocą emoji, memów, obrazów GIF i animacji na czacie (iOS i Android).
Microsoft Teams dla firm:

Zwiększ możliwości współpracy w Twojej firmie, korzystając z Teams — aplikacji używanej przez ponad 250 milionów ludzi.

 • Spotkania w dowolnym miejscu
  Planuj z wyprzedzeniem spotkania online z wysokiej jakości dźwiękiem i wideo lub rozpoczynaj je natychmiast. Osoby w firmie i poza nią mogą dołączać z dowolnego miejsca.
 • Utrzymywanie wszystkiego w jednym miejscu
  Czaty i pliki udostępnione przed, podczas i po spotkaniach są zawsze dostępne, dzięki czemu użytkownicy mogą odwołać się do nich w dowolnym momencie.
 • Wspólne wykonywanie zadań
  Dzięki bezpłatnemu magazynowi w chmurze udostępnione pliki są zawsze dostępne na urządzeniach, co ułatwia współpracę w czasie rzeczywistym lub we własnym czasie.
 • Praca bez obaw
  Współpracuj bez obaw, wiedząc, że informacje poufne są chronione za pomocą szyfrowania danych w spoczynku i podczas przesyłania.

Usługa Microsoft Teams jest przeznaczona dla każdego. Rozpocznij pracę bezpłatnie, uzyskaj więcej możliwości z usługą Teams Essentials albo uzyskaj usługę Teams w ramach platformy Microsoft 365.

Wersja bezpłatna Microsoft Teams: nieograniczone spotkania grupowe do 60 minut, do 100 uczestników na spotkanie, 5 GB magazynu w chmurze dla każdego użytkownika, nieograniczony czat ze współpracownikami i klientami, udostępnianie plików, zadania i ankiety, szyfrowanie danych dla spotkań, czatów, rozmów i plików.
Płatne pakiety to: Microsoft Teams Essentials, Microsoft 365 Business Basic i Microsoft 365 Business Standard.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja (oprogramowanie zamknięte): bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Usługa Teams dla użytkowników domowych:

Usługa Teams do zastosowań służbowych:

Languages: English, French, German, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish + ?

You may also like...