SendGB 2024 online

SendGB

SendGB oferuje szybką, łatwą i bezpłatną usługę przesyłania plików do 5 GB bez rejestracji i za darmo. Natomiast dzięki SendGB Exceed możesz jednocześnie udostępniać pliki do 20 GB. Co więcej, nie musisz być członkiem. Jeśli chcesz udostępniać pliki powyżej 5 GB, wystarczy użyć SendGB Exceed, który umożliwia wysyłanie plików do 20 GB za €1.99. Twoje pliki do 20 GB są automatycznie usuwane po 7 dniach. Nie musisz udostępniać swoich danych, aby zostać członkiem.

Dzięki SendGB użytkownicy mogą wysyłać duże załączniki za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tworzyć krótkie linki do łatwego udostępniania. Użytkownicy mogą przesyłać duże pliki, takie jak dokumenty, zdjęcia, filmy HD i inne… Możesz przesyłać pliki, wybierając pliki lub przeciągając i upuszczając. Możesz wysyłać pliki do dowolnego miejsca na świecie.

Jeśli połączenie internetowe zostanie rozłączone podczas przesyłania plików, przesyłanie będzie kontynuowane, gdy tylko połączenie zostanie nadane. Dzięki temu przesyłanie dużych plików nie zostanie anulowane z powodu przerwanego połączenia internetowego.
Możesz również zatrzymać proces, jeśli chcesz przesłać plik, a następnie pozwolić mu kontynuować od miejsca, w którym został przerwany.
Ważną cechą odróżniającą SendGB od konkurentów jest fakt, że realizujesz transakcje przy dużych transferach plików. Jeśli komputer, którego używasz traci zasilanie z baterii lub musisz natychmiast przerwać transfer, to po dodaniu plików, które chcesz przesłać, proces zostanie wznowiony w miejscu, w którym został przerwany.

Z SendGB można szybko wysyłać pliki za pomocą komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać SendGB.com na pulpicie lub urządzeniu mobilnym (telefon komórkowy lub tablet).

SendGB zapewnia bezpieczne udostępnianie bez członkostwa. Możesz określić hasło podczas wysyłania plików. Dlatego podczas pobierania pliku strona przeciwna może go pobrać, wpisując określone hasło.

Jak wysłać pliki za pomocą usługi SendGB:
 1. Wybierz pliki, które chcesz udostępnić.
 2. Wpisz adresy e-mail osób, którym chcesz wysłać duże pliki.
 3. Wpisz swój własny adres e-mail, aby śledzić udostępnione pliki.
 4. Dodaj swoją wiadomość, jeśli chcesz.
 5. Kliknij przycisk udostępnij pliki.

SendGB Exceed (SendGB Ekstra):

 • 1 TB miejsca, możesz jednocześnie przesyłać pliki o rozmiarze 20 GB.
 • W czasie trwania subskrypcji Twoje pliki są przechowywane, a usuniesz je, kiedy tylko zechcesz.
 • Możesz łatwo udostępniać swoje wcześniej przesłane pliki, kiedy tylko chcesz.
 • Przesyłanie e-maili do 50 osób.
 • Połącz transfery z nieograniczoną liczbą osób.
 • Ochrona hasłem dla każdego transferu plików.
 • Nieograniczone pobieranie.
 • Śledzenie plików na zarejestrowany adres e-mail.
 • Bez reklam!

Jak to działa? ; FAQ – często zadawane pytania

Podobne programy: Send ; Filemail ; Wormhole ; WeTransfer

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja (opcjonalnie)
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Croatian, English, French, German, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish.

You may also like...