Oblicz średnią VULCAN 2.0.1 add-on

Oblicz średnią VULCAN

Wtyczka Oblicz średnią VULCAN to automatyczny kalkulator średniej z ocen zawartych w oprogramowaniu firmy VULCAN. Chcesz łatwo sprawdzić średnią z danego przedmiotu w dzienniku VULCAN? Sprawdź wtyczkę już teraz.

Vulcan – polskie przedsiębiorstwo zajmujące się komputeryzacją szkolnictwa, produkcją i dystrybucją oprogramowania i świadczeniem usług i szkoleń. Powstało w 1988 roku. Przedsiębiorstwo jest autorem dziennika elektronicznego UONET+, programów przeznaczonych do administracji i obsługi szkoły, a także systemu elektronicznej rekrutacji do szkół podstawowych.

Cechy rozszerzenia Oblicz średnią VULCAN:
  • MOŻLIWOŚĆ USTAWIENIA WŁASNEJ WAGI DLA PLUSA I MINUSA PRZY OCENACH
    Dzięki naszej wtyczce możesz ustawić własną wagę dla plusów i minusów, które są dostawiane przy ocenach. Aby to zrobić przejdź do paska rozszerzeń w prawym górnym rogu swojej przeglądarki, następnie wyszukaj na liście naszego rozszerzenia i kliknij na nie, wyświetli Ci się okno, w którym możesz ustawić własną wagę dla plusa i minusa – domyślna wartość to 0,33.
  • SPRAWDŹ ŚREDNIĄ Z POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW
    Wtyczka oblicz średnią VULCAN umożliwia sprawdzenie średniej z poszczególnych przedmiotów. Wtyczka obliczy zwykłe oceny jak i te z plusami czy minusami – inne wpisy w tej zakładce (np. nieprzygotowania, plusy i minusy bez ocen, itd.) nie są wliczane do średniej. Aby sprawdzić średnią z poszczególnych przedmiotów przejdź do swojej strony e-dziennika VULCAN, następnie do podstrony Uczeń i zakładki Oceny, średnia po chwili pojawi się przy przedmiotach z dodanymi ocenami.
  • SPRAWDŹ ŚREDNIĄ Z OCEN PRZEWIDYWANYCH I OSTATECZNYCH
    Chcesz sprawdzić średnią z ocen przewidywanych lub ostatecznych? Z naszą wtyczką możesz to zrobić! Rozszerzenie obliczy średnią z wystawionych ocen w poszczególnych rubrykach (oceny przewidywane i ostateczne). Aby to zrobić przejdź do swojej strony e-dziennika VULCAN, następnie do podstrony Uczeń i zakładki Oceny, a następnie Podsumowanie ocen i zjedź na sam dół strony, średnia po chwili pojawi się z odpowiednimi adnotacjami.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarki Chrome, w których może być możliwość użycia rozszerzenia: Microsoft Edge, SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…

Languages: Polish.

You may also like...