radio.net 6.9.0 online

radio.net

radio.net to bezpłatne, niemieckie radio online w Internecie – stacje radiowe i podkasty. Przesyłaj strumieniowo wybraną przez siebie stację radiową za pośrednictwem radia sieciowego. Audycje nadawane są na żywo i za darmo.
W serwisie radio.net znajdziesz ponad 30 000 stacji radiowych z całego świata. Usiądź wygodnie i ciesz się naszą szeroką gamą audycji radiowych, utworów muzycznych i podcastów.
Słuchanie podcastów w Internecie nigdy nie było łatwiejsze. Korzystaj bezproblemowo z serwisu radio.pl w przeglądarce lub pobierz naszą bezpłatną aplikację radiową na swój smartfon.

Można wybrać kraj radia: Australia, Austria, Brazylia, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kanada, Kolumbia, Meksyk, Niemcy, Nowa Zelandia, Polska, RPA, Portugalia, Szwecja, USA, Wielka Brytania, Włochy.

W przeciwieństwie do konwencjonalnej stacji FM sieciową stację radiową odbieramy w Internecie. Z tego powodu niezbędne jest posiadanie połączenia z Internetem. Oprócz tradycyjnej oferty transmisji FM większość stacji radiowych posiada również ofertę przesyłania strumieniowego w Internecie, dzięki czemu możliwe jest dotarcie do słuchaczy spoza obszaru nadawania związanego z częstotliwością.

Różnorodność internetowych stacji radiowych jest niemal nieskończona i oferuje niezwykle zróżnicowany wybór najróżniejszych gatunków, audycji i międzynarodowych stacji radiowych. Wszystkie one dostępne są za pomocą jednego kliknięcia.

radio.net – korzyści:
  • Słuchaj swoich ulubionych stacji na żywo i za darmo
  • Listy stacji radiowych z Twojego regionu
  • Szeroki wybór spośród ponad 30 000 stacji radiowych
  • Darmowa aplikacja radiowa.

Pomoc /PL/: Strona internetowa ; Aplikacja iOS i Android ; Dla operatorów stacji radiowych

Twoja stacja na radio.net – prowadzisz stację radiową i chciałbyś ją dodać do radio.net? Chcesz dowiedzieć się, jak dotrzeć do większej liczby słuchaczy? Dowiedz się więcej…

Działa w systemach: wieloplatformowe
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (freeware / adware)

Languages: Afrikaans, Danish, English, French, German, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese, Spanish, Swedish.

You may also like...