Nozbe 2024 online

Nozbe zapewnia każdemu członkowi zespołu dostęp do wszystkich najważniejszych informacji w ramach jednej, łatwej w obsłudze aplikacji i na wszystkich urządzeniach, nawet jeśli pracuje z domu. Konfiguracja jest na tyle prosta, że Twój zespół może od razu przystąpić do pracy.

Aplikacja jest niezawodna na każdym urządzeniu. Z Nozbe możesz korzystać na komputerze i na urządzeniach mobilnych – oferujemy wersję przeglądarkową oraz aplikacje na smartfony z Androidem, iPhone’y i iPady. I teraz uwaga: Nozbe działa nawet offline.
Twój zespół szybko opanuje aplikację. Jest intuicyjna i prosta w instalacji. Tworzenie projektów czy dodawanie zadań lub komentarzy nie sprawia żadnych trudności.

Powody, dla których warto wybrać Nozbe:
 • Płynna współpraca przy zadaniach
  Dodaj zadania, ustaw w nich terminy i łatwo je deleguj. Umieść wszystkie najważniejsze informacje w komentarzach i dołącz odpowiednie dokumenty. Każdy członek zespołu wie za co jest odpowiedzialny oraz czym aktualnie zajmują się inni. Korzyści? Mniej spotkań, jasny zakres obowiązków, mniej czasu poświęconego na organizację i więcej czasu na faktyczną pracę!
 • Skończ z chaotyczną wymianą wiadomości przez e-mail i czat
  Z chwilą, gdy zaczniesz używać Nozbe Teams i umieścisz wszystko w projektach, zadaniach i komentarzach, wreszcie pozbędziesz się niekończących się wątków mailowych i nieuporządkowanych czatów. Nozbe Teams jest równie łatwe w obsłudze, co Slack, WhatsApp czy Messenger… przy czym gwarantuje lepszą organizację i przejrzystość.
 • Zmniejsz liczbę spotkań, jednocześnie zwiększając ich efektywność
  Dzięki temu, że cała współpraca przebiega w zadaniach i komentarzach, nie trzeba organizować tak wielu spotkań. A jeśli już będą one naprawdę konieczne, nie będą zajmować tak dużo czasu i będą bardziej efektywne – ponieważ główna dyskusja toczy się już w Nozbe.
 • Więcej czasu na faktyczną pracę
  Bez ciągłego napływu maili, wiadomości, czy spotkań Twój zespół zyska więcej nieprzerwanych bloków czasu, które będzie mógł poświęcić na faktyczną pracę. To z kolei oznacza wyższy zwrot z inwestycji (ROI). Twój zespół będzie działał sprawniej i osiągnie lepsze wyniki.

Nozbe – poradniki, instrukcje

Nie płacisz za Nozbe, jeśli nie przekraczasz limitu 5 osób i 5 projektów. Bez limitu czasowego. Bez karty kredytowej. W każdej chwili możesz z łatwością przejść na plan Premium lub dołączyć do programu partnerskiego, aby uzyskać Nozbe Premium bezpłatnie.

Nozbe to firma założona w 2007 r. przez Michała Śliwińskiego i licząca obecnie ponad 20 pracowników, którzy pracują wyłącznie zdalnie. Za nasz cel stawiamy sobie poprawę produktywności osobistej i zespołowej. Wszyscy od samego początku pracujemy z domu, z różnych kontynentów – Europy, Azji i Ameryki – i słyniemy z naszego niekonwencjonalnego sposobu pracy.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Portable /.zip – online/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Web2Desk to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)”.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego (do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Russian, Spanish.

You may also like...