Reg Converter 1.2 portable

Reg Converter

Reg Converter to małe, przenośne i bezpłatne narzędzie do konwersji danych .reg na .bat, .vbs lub .au3. Oferuje również sposoby wyświetlania ich zawartości. Jest to szczególnie użyteczne w przypadku plików wymagających uprawnień administratora, które mają zostać scalone w rejestrze lub dla instalacji nienadzorowanych.

W celu konwersji dowolnego pliku .reg na .bat, .vbs lub .au3 klikamy ikonę “Źródło pliku reg” (żółty folder) lub po prostu stosujemy metodę “przeciągnij i upuść” plik .reg do okna aplikacji. Następnie klikamy przycisk konwersji w prawym górnym rogu, a następnie klikamy przycisk “Zapisz”, aby zapisać konwertowane dane. Jeśli znajdziemy przydatny dodatek do rejestru w witrynie internetowej i chcemy go łatwo przekonwertować na jeden z obsługiwanych formatów, wystarczy go skopiować, a następnie w konwerterze użyć przycisku “Konwertuj schowek” w prawym górnym rogu. Spowoduje to przekształcenie zawartości schowka, zapisując kroki wklejania tekstu do notatnika i zapisując go, jako plik .reg.

Można również dodać opcje konwersji do menu kontekstowego prawym przyciskiem myszy. W tym celu kliknij przycisk “Menu”, a następnie “Opcje menu kontekstowego”. Możemy wtedy wybrać, które konwertery chcemy zobaczyć w menu kontekstowym i kliknij “Zastosuj”, aby potwierdzić wybór. Reg Converter posiada również obsługę CMD (wiersza poleceń).

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Dutch (Nederlands), English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Persian, Polish , Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish.

You may also like...