Show Desktop Icons 1.2 portable

Show Desktop Icons

Show Desktop Icons to bardzo małe narzędzie do dodawania lub ukrywania typowych ikon (Internet Explorer, komputer, pliki użytkownika, sieć, kosz, panel sterowania) na pulpicie.
Aby pokazać lub ukryć popularne ikony na pulpicie kliknij przycisk Start (Windows 10), w polu wyszukiwania wpisz „ikony pulpitu”, a następnie w oknie „Kompozycje” kliknij „Ustawienia ikon pulpitu”, ale jeśli korzystasz z wersji Home, może to być ograniczone.

Show Desktop Icons ma bardzo prosty interfejs, aby wyświetlić ikonę na pulpicie, zaznacz jedno z pól i użyj przycisku „Zastosuj”, aby ukryć ikonę, odznacz ją i ponownie użyj „Zastosuj”, z domyślnym systemem Windows „Pokaż lub ukryj typowe ikony na pulpicie” nie możesz dodać ikony przeglądarki Internet Explorer na pulpicie, ale za pomocą narzędzia Show Desktop Icons możesz, to nie jest skrót do przeglądarki Internet Explorer pamiętaj. We wczesnych wersjach systemu Windows Internet Explorer miał specjalną ikonę bezpośrednio na pulpicie. To nie był tylko skrót, ale obiekt ActiveX, który zapewniał dostęp do różnych ustawień i funkcji IE, klikając go prawym przyciskiem myszy. Na przykład możesz otworzyć opcje internetowe bezpośrednio z menu kontekstowego lub rozpocząć prywatną sesję przeglądania. Taką ikonę nadal można dodać do Pulpitu.

Show Desktop Icons

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny / darowizna (freeware / donationware)

Program jest tylko w języku angielskim, ale obsługa jego jest bardzo prosta. Na zrzucie ekranu jest parę podpowiedzi w języku polskim.

Languages: English.

You may also like...