RegCool 1.320 portable

RegCool portable

RegCool to zaawansowany edytor rejestru. Oprócz wszystkich funkcji, które można znaleźć w RegEdit i RegEdt32, program dodaje wiele różnych funkcji, które pozwalają szybciej i wydajniej pracować z zadaniami związanymi z rejestrem systemu naszego komputera.

Kluczowe cechy programu RegCool:

Wyszukaj i zamień – klucze rejestru, wartości i dane za pomocą superszybkiego algorytmu wyszukiwania. Możesz przeszukać cały rejestr w około dziesięć sekund na typowym komputerze.
Wiele lokalnych okien rejestru – umożliwia otwieranie wiele lokalnych okien rejestru.
Wytnij, kopiuj i wklej – wytnij, skopiuj i wklej klucze i wartości rejestru.
Bezpieczne klucze rejestru – umożliwia otwieranie bezpiecznych kluczy rejestru podczas działania z uprawnieniami administratora.
Wiele cofnięć i powtórzeń – historię cofnięć można zapisać na dysku i załadować ponownie przy starcie.
Zarządzanie ulubionymi – łatwe i elastyczne zarządzanie ulubionymi.
Kopia zapasowa i przywracanie – pełna kopia zapasowa i przywracanie rejestru.
Defragmentacja – skanowanie i optymalizacja rejestru poprzez usuwanie luk i marnowanej przestrzeni, pomagając w ten sposób poprawić wydajność systemu. Jeśli zdecydujesz się na defragmentację rejestru po wynikach skanowania, przygotuj się na ponowne uruchomienie komputera.
Porównaj – porównaj rejestr między komputerami z superszybką prędkością.
Funkcja RegShot – pozwala szybko zrobić migawkę rejestru, a następnie porównać go z drugim – wykonanym po wprowadzeniu zmian w systemie lub zainstalowaniu nowego oprogramowania.

RegCool – poradniki, instrukcje

KurtZimmermann Software jest również producentem programu HDCleaner

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hindi, Hungary, Indonesian, Italian, Japan, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Turkish.

You may also like...