Save to Pinterest 6.1.7 add-on

Save to Pinterest

Przycisk Save to Pinterest (Zapisz) dla serwisu Pinterest umożliwia zapisywanie dowolnych pomysłów znalezionych w Internecie i łatwe wracanie do nich w późniejszym czasie.
Wystarczy go kliknąć, aby zapisać przepis na obiad, inspirację modową, projekty dla domu i inne pomysły.

Przycisk „Zapisz” w Pintereście wykorzystuje także technologię wyszukiwania wizualnego. Ustaw kursor na dowolnym obrazie i kliknij ikonę narzędzia „Wyszukiwanie wizualne”, aby szybko znaleźć podobne pomysły w serwisie Pinterest.

Pinterest to amerykański serwis społecznościowy umożliwiający dzielenie się materiałami wizualnymi (obrazami, GIF-ami, filmami). Nazwa wywodzi się z dwóch angielskich słów: „pin” (przypiąć/szpilka) i „interest” (zainteresowania). Pinterest to wyszukiwarka wizualna pomysłów, takich jak przepisy, pomysły do domu, inspiracje modowe i inne. Gdy spodobają Ci się jakieś Piny, możesz je zapisać na tablicach, które pomagają porządkować i odszukiwać pomysły. Możesz również tworzyć własne Piny, aby dzielić się pomysłami z innymi użytkownikami Pinteresta.

Instalacja dodatku Save to Pinterest:

W przeglądarce Chrome:
-Przejdź do strony sklepu internetowego Chrome.
-Kliknij przycisk zapisz Pinteresta (Pinterest save).
-Kliknij Dodaj do Chrome.
-Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dokończyć instalację.
W przeglądarce Firefox:
-Przejdź do strony dodatków do przeglądarki Firefox
-Kliknij przycisk zapisz Pinteresta (Pinterest save).
-Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dokończyć instalację.
W przeglądarce Microsoft Edge:
-Przejdź do strony Microsoft Store
-Kliknij przycisk zapisz Pinteresta (Pinterest save).
-Kliknij Pobierz
-Aplikacja ze sklepu Microsoft Store powinna się otworzyć i rozpocząć pobieranie rozszerzenia.

Aby zapewnić płynne działanie Pinteresta, całkowita liczba Pinów, tablic i obserwowanych, które możemy przechowywać dla kont, jest ograniczona. Możesz mieć maksymalnie: 2000 tablic, w tym tablice tajne i tablice grupowe, których nie utworzyłeś, 200 000 Pinów, w tym Piny na tablicach tajnych i Piny na tablicach grupowych dla kont osobistych. 50 000 obserwujących użytkowników. Jeśli obserwujesz już 50 000 osób, możesz Kontynuuj obserwowanie tylko osób, które już Cię obserwują. Nie ma ograniczeń co do liczby osób, które mogą Cię obserwować. Jeśli pojawi się komunikat o przekroczeniu limitu, spróbuj usunąć niektóre Piny lub tablice albo przestać obserwować osoby.

Languages: Arabic, Bangla, Chinese, Czech, Danish, English, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spaniash, Swedish, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...