Pinterest 2024 online

Pinterest

Pinterest to amerykański serwis społecznościowy umożliwiający dzielenie się materiałami wizualnymi (obrazami, GIF-ami, filmami). Nazwa wywodzi się z dwóch angielskich słów: „pin” (przypiąć/szpilka) i „interest” (zainteresowania). Pinterest to wyszukiwarka wizualna pomysłów, takich jak przepisy, pomysły do domu, inspiracje modowe i inne.

Na Pintereście są miliardy pomysłów, więc na pewno znajdziesz tu inspirację. Gdy spodobają Ci się jakieś Piny, możesz je zapisać na tablicach, które pomagają porządkować i odszukiwać pomysły. Możesz również tworzyć własne Piny, aby dzielić się pomysłami z innymi użytkownikami Pinteresta.

Musisz spełnić minimalne wymagania wiekowe , aby się zarejestrować. W przypadku nastolatków obowiązują również pewne środki bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa nastolatków na Pintereście.

Prawa autorskie ; Warunki korzystania z serwisu

Cechy serwisu Pinterest:
 • Przeglądanie aktualności
  W aktualnościach znajdziesz Piny, osoby i firmy, które wybrane są specjalnie dla Ciebie na podstawie Twojej ostatniej aktywności.
 • Odkrywanie pomysłów
  Użyj paska wyszukiwania , aby odkrywać pomysły, osoby i trendy. Przeglądaj sugerowane tematy lub wyszukuj własne. Stuknij Profile na stronie wyszukiwania, aby odkryć twórców, osoby i marki na podstawie wyszukiwanych haseł. Użyj aparatu, aby znaleźć pomysły powiązane z Twoimi zdjęciami i zawęzić wyniki wyszukiwania dotyczące urody za pomocą zakresów odcieni skóry i typów włosów.
 • Zapisywanie i udostępnianie Pinów oraz kupowanie produktów
  Piny to zakładki, które umożliwiają użytkownikom zapisywanie ulubionych treści na Pintereście. Piny mogą mieć formę obrazów, filmów lub produktów.
  Po kliknięciu Pina możesz odwiedzić witrynę internetową, w której dowiesz się, jak zrealizować dany pomysł albo gdzie kupić dany produkt. Gdy znajdziesz Pina, który Ci się spodoba, kliknij czerwony przycisk Zapisz, aby zapisać Pina na swojej tablicy.
  Udało Ci się przyrządzić pyszny tort urodzinowy na podstawie przepisu? Dodaj komentarz, aby poinformować użytkowników, jak Ci poszło i dodać przydatne wskazówki.
 • Tworzenie Pinów
  Prześlij obraz z komputera lub urządzenia mobilnego, aby utworzyć Pina na Pintereście .
  Możesz również tworzyć i zapisywać Piny z obrazów, które znajdziesz w Internecie. W tym celu zainstaluj rozszerzenie Pinteresta „Zapisz” w przeglądarce internetowej. Do każdego utworzonego Pina dodaj tytuł i opis oraz link do witryny, jeśli ją masz.
  W każdej chwili możesz edytować informacje o Pinie i przenieść Pina do dowolnej tablicy.
 • Tworzenie tablic
  Piny, które zapisujesz, są widoczne na Twoich tablicach. Możesz nazywać tablice i układać je w swoim profilu w dowolnej kolejności. Zaproś innych użytkowników Pinteresta do współtworzenia tablic grupowych , aby znaleźć jeszcze więcej pomysłów.
 • Wyświetlanie profilu
  W swoim profilu znajdziesz wszystkie zapisane i wypróbowane przez Ciebie Piny, a także utworzone tablice. Możesz tam również sprawdzić, kto Cię obserwuje , oraz zobaczyć obserwowane przez siebie tablice i osoby. Tylko Ty możesz zobaczyć ukryte tablice w swoim profilu.

Centrum pomocy

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny + rejestracja (wymagana do pełnej funkcjonalności)

Save to Pinterest – rozszerzenie „Zapisz” w przeglądarce Chrome, Firefox lub Microsoft Edge, aby zapisywać pomysły z dowolnego miejsca w sieci. Rozszerzenie „Zapisz” możesz też dodać na urządzeniu mobilnym.

Languages: Arabic, Bangla, Chinese, Czech, Danish, English, Finniah, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spaniash, Swedish, Tagalog, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...