Screenpresso_icon256Screenpresso to program do robienia zaawansowanych zrzutów ekranu. Możemy wykonać zrzut całego ekranu, wybranego okna, zaznaczonego fragmentu, całej strony internetowej lub nagrać to co w danej chwili dzieje się na pulpicie komputera. Program jest w wersji bezpłatnej i płatnej, która oferuje większe możliwościami.

Cechy programu Screenpresso w wersji bezpłatnej:
-przechwytywanie całego ekranu, regionu, okna poprzez jedno kliknięcie
-nagrywanie wideo w HD (ze znakiem wodnym – w wersji darmowej maksymalnie 20 sekund)
-przewijane treści dzięki funkcji łączenia
-zaokrąglanie rogów i przeźroczyste okna (Windows Vista,7,8,10)
-przechowywanie zrzutów i filmów posortowanych według daty
Udostępnianie:
-funkcja “przeciągnij i upuść” (do jakiejkolwiek aplikacji która obsługuje obrazy lub filmy)
-eksportowanie filmów do formatów MP4(H264), WebM, Ogv, Wmv, HTML5
-wysyłanie jako e-mail ( załączniki do wiadomości takich klientów jak Outlook, Thunderbird, GMail – bezpośrednie wklejanie)
-wysyłanie na YouTube, Twittera, Facebooka, ImageShacka i inne (w wersji darmowej dodaje znak wodny)
-wysyłanie na Evernote (działa nawet gdy Evernote nie jest zainstalowany!)
-wbudowany edytor: edycja wektorowa (w wersji darmowej można edytować tylko raz), dodawanie efektów (cienie, krawędzie, odbicie, kolor tła, rotacja), narzędzia rysowania (strzałki, prostokąt, elipsa, numerowanie, pola tekstowe, chmurki, objaśnienia…), rozmycie poufnych danych.
Zrzuty ekranu można zapisać do plików JPG, GIF, PNG i BMP.

Info
Po uruchomieniu pliku Screenpresso.exe, jest możliwość wyboru, albo zainstalowania programu w systemie lub bezpośredniego używania bez instalacji.

Porównanie funkcji w wersji darmowej i płatnej: LINK

Pobieramy program w wersji 1.xxx. Aby go uaktualnić do najnowszej wersji, po uruchomieniu programu (zasobnik systemowy), klikamy na jego ikonę prawym przyciskiem myszy i klikamy O Programie, a tam Sprawdź aktualizacje. Wyświetli się okno z informacją o numerze najnowszej wersji. Klikamy przycisk Ściągnij i zaktualizuj teraz.

Program do prawidłowego działania wymaga w systemie bibliotek Microsoft .NET Framework 3.5 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows XP SP4,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (12,6 MB)

Języki / Languages: Arabic, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Danish, Dutch, English,  Georgian, German, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Screenpresso_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Screenpresso_icon256-150x150.pngzbymalZrzuty ekranuBMP,Facebook,GIF,Grafika,HTML5,JPG,MP4,OGV,PNG,Screenpresso,Twitter,WMV,Youtube,Zrzuty ekranu
Screenpresso to program do robienia zaawansowanych zrzutów ekranu. Możemy wykonać zrzut całego ekranu, wybranego okna, zaznaczonego fragmentu, całej strony internetowej lub nagrać to co w danej chwili dzieje się na pulpicie komputera. Program jest w wersji bezpłatnej i płatnej, która oferuje większe możliwościami. Cechy programu Screenpresso w wersji bezpłatnej: -przechwytywanie całego...