Sketchpad 2022.10.24.12 online

Sketchpad

Sketchpad to jedyne w swoim rodzaju internetowe narzędzie do szkicowania dla nauczycieli, uczniów, artystów i innych osób. Jest prosty w użyciu, a jednocześnie posiada rozbudowane funkcje, aby dopasować się do różnych potrzeb projektowych. Sketchpad jest zintegrowany zarówno z Google Classroom, jak i Zoom, co ułatwia korzystanie z pada podczas zajęć lub w grupie.

Niezależnie od tego, czy pracujesz nad szkolnym plakatem, czy przeprowadzasz burzę mózgów nad następną postacią z komiksu, Sketchpad ułatwia wprowadzanie pomysłów w życie. Z łatwością rysuj, edytuj zdjęcia lub zaprojektuj kolejną wizytówkę. Twórz obrazy do postów w mediach społecznościowych, reklam cyfrowych, papieru, a nawet odzieży. Dokonaj szybkiej edycji zdjęć za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść” lub zatrać się na wiele godzin w uproszczonej, cyfrowej przestrzeni kreatora Sketchpad.

Cechy narzędzia Sketchpad:
 • 18 pędzli
  Twórz fajne pociągnięcia za pomocą pędzli. Udekoruj swoją grafikę setkami wysokiej jakości pieczątek. Użyj narzędzi linii i ścieżki, aby prześledzić obrazy i stworzyć szczegółową grafikę liniową.
 • Ponad 5000 obrazów wektorowych
  Przeglądaj tysiące wysokiej jakości obrazów wektorowych do wykorzystania w swoim projekcie. Wszystkie obrazy są otwarte i dostępne do użytku w profesjonalnych i komercyjnych grafikach. Dodaj własne obrazy wektorowe lub rastrowe, przeciągając je i upuszczając bezpośrednio do interfejsu.
 • 14 kształtów
  Każdy kształt można dostosować za pomocą opcji suwaka w interfejsie użytkownika. Wypełnienia i kontury można dodawać za pomocą kolorów, gradientów i wzorów. Maluj bezpośrednio kształty, aby pociągnięcia pędzlem pozostały „wewnątrz linii”.
 • Ponad 800 czcionek
  Uzyskaj dostęp do wysokiej jakości biblioteki czcionek Google bezpośrednio z interfejsu Sketchpad. Opcje wypełnienia i konturu można dodawać do czcionek za pomocą kolorów, gradientów i wzorów. Tekst automatycznie skaluje się do rozmiaru obwiedni, więc po prostu kliknij i przeciągnij rogi, aby powiększyć lub pomniejszyć tekst.

Program jest dostępny na wszystkie urządzenia (Mac, Windows, Android, iOS. Jest darmowy online, natomiast jeśli chcemy go mieć na komputerze trzeba wykupić licencję za jedyne 4,99 USD (około 23,00 zł).

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Rozszerzenie do Chrome

Languages online: Arabic, Chinese, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish.

You may also like...