lawlietfox to kolejna kompilacja (po np. pcxFirefox) przeglądarki Firefox, prywatny produkt tajwańskiego programisty o przydomku “Lawliet”. Przeglądarka cechuje się lepszą wydajnością niż oficjalna wersja.

lawlietfox obsługuje systemy 32 i 64-bitowe, nie oferuje wersji instalacyjnych, tylko są one dostępne jedynie, jako archiwa w formacie 7-Zip. Oznacza to, że wszystko, co trzeba zrobić, aby uruchomić przeglądarkę należy rozpakować archiwum do wybranej przez nas lokalizacji i uruchomić “firefox.exe”.

W tej przerobionej przeglądarce dodatki i wtyczki kompatybilne z przeglądarką Firefox działają i uaktualniają się bez najmniejszych problemów.

Niestety, dokumentacja do niej niemal nie istnieje, a informacje o wydaniach są tylko w języku chińskim.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /64-bit/ (~36 MB / ~138 MB) Pobierz /32-bit/
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: /inne – other/ Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, English (GB), French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Spain), Spanish (International).

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/lawlietfox_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/lawlietfox_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki wwwFirefox,lawlietfox,lawlietfox portable,przeglądarki internetowe
lawlietfox to kolejna kompilacja (po np. pcxFirefox) przeglądarki Firefox, prywatny produkt tajwańskiego programisty o przydomku 'Lawliet'. Przeglądarka cechuje się lepszą wydajnością niż oficjalna wersja. lawlietfox obsługuje systemy 32 i 64-bitowe, nie oferuje wersji instalacyjnych, tylko są one dostępne jedynie, jako archiwa w formacie 7-Zip. Oznacza to, że wszystko, co trzeba zrobić,...