sPortable 8.117.0.202 portable

sPortable

sPortable (dawniej Skype Portable wydawany przez platformę PortableApps.com, czyli czat i rozmowy głosowe za pośrednictwem Skype) pomaga w prowadzeniu połączeń przez komunikator internetowy Skype™ w przenośny sposób, bez konieczności instalowania tego komunikatora w systemie Windows. Jest spakowany jako przenośna aplikacja, dzięki czemu możemy komunikować się przez niego np. w podróży. Jest w formacie „PAF” (automatycznie wykryje istniejącą instalację PortableApps.com podczas podłączania napędu), dzięki czemu może łatwo integrować się z tą platformą. Obsługuje aktualizacje zachowując wszystkie ustawienia. Współpracując z platformą PortableApps.com obsługując menu i narzędzia do tworzenia kopii zapasowych.
Jest wydany, jako darmowy do użytku osobistego i biznesowego.
Udostępnia bezpłatne połączenia audio i wideo, a także komunikację błyskawiczną z innymi użytkownikami. Rozmowy telefoniczne i wysyłanie wiadomości SMS są dostępne w abonamencie.
Więcej o komunikatorze Skype.

Aplikacja bazowa używa Internet Explorera do wyświetlania reklam i innych informacji, z których pozostawia pliki z pamięci podręcznej na lokalnym komputerze. sPortable będzie używać ustawień języka lokalnego komputera za każdym uruchomieniem i nie będzie zapisywać zmian spowodowanych błędem w samej aplikacji bazowej.

Skype to znak towarowy firmy Skype. PortableApps.com nie jest powiązany, sponsorowany, autoryzowany lub w inny sposób skojarzony z grupą firm Skype.

Istniejący użytkownicy korzystający z platformy PortableApps.com zostaną automatycznie uaktualnieni ze starej wersji do nowej (Skype na sPortable).
Inni użytkownicy powinni ręcznie zainstalować program obok istniejącej instalacji i zostaną automatycznie przekonwertowani. Na przykład, jeśli stara instalacja znajdowała się np. w X:\PortableApps\SkypePortable, aby zainstalować sPortable trzeba wybrać X:\PortableApps\sPortable. Spowoduje to skopiowanie ustawień i danych.
W przypadku awarii stara instalacja zostanie utworzona z zapasowego katalogu sPortable\Data\SkypePortableBackup. Jeśli nowa wersja działa zgodnie z oczekiwaniami można usunąć ten katalog, aby zwolnić miejsce.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Komunikator Skype Portable /PortableAppZ & Portapps/

Languages: Afrikaans, Albanian, Arabic, Basque, Belarussian, Bulgarian, Catalan,  Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Farsi, Filipino, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Luxemburgish, Macedonian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian (Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (International), Sundanese, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...