STARTBOOK.COM 2024 online

STARTBOOK.COM

STARTBOOK.COM to profesjonalny portal startowy, który powstał z pasji do wyszukiwania praktycznych i nowoczesnych rozwiązań.
Zebrano tu najpopularniejsze portale i posegregowano je w intuicyjne kategorie (Wyszukiwarki, Społeczności, Poczta, Zakupy Rozrywka, Banki i wiele innych).

Jednym kliknięciem przeniesiesz się na wybraną stronę. Możesz także ustawiać linki w takiej kolejności, jaka Ci najbardziej odpowiada. Jednym kliknięciem przeniesiesz się na wybraną stronę. Możesz także ustawiać linki w takiej kolejności, jaka Ci najbardziej odpowiada. Dodatkowo poznaj najlepsze portale turystyczne, strony dla kobiet, strony dla mężczyzn i strony dla dzieci. Korzystaj z gotowych linków, bez tracenia czasu na wyszukiwanie przydatnych portali.

Korzystaj z intuicyjnej wyszukiwarki umieszczonej w górnej części strony. Kliknij na serwis, w którym chcesz coś wyszukać, wpisz to, co Cię interesuje i już. Sprawdź Google, Allegro, You Tube, Ceneo i wiele innych stron. Szukaj informacji, rób zakupy, rezerwuj noclegi, znajdź tani lot lub wypożycz auto, zaczytaj się w ebookach, zasłuchaj w audiobookach, odkrywaj startbooki innych użytkowników.

Trafiasz na przykład na ciekawy artykuł, ale nie masz akurat czasu go przeczytać? Dodaj link do swojego startbooka i wróć do niego kiedy chcesz. Teraz możesz szybko i praktycznie gromadzić w jednym miejscu swoje linki i mieć do nich dostęp na wielu urządzeniach. Twórz tematyczne startbooki i dzięki wygodnym zakładkom układaj je w intuicyjny sposób.

Możliwości STARTBOOK.COM:
  • Korzystanie z pierwszej profesjonalnej strony startowej, zawierającej najpopularniejsze strony w sieci. Dostęp do nich od razu po otworzeniu przeglądarki.
  • Gromadzenie za pomocą startbooków ulubionych linków.
  • Dostęp do startbooków w każdym miejscu z dostępem do Internetu.
  • Dzielenie się swoimi startbookami z innymi. Szybkie i praktyczne udostępnianie.
  • Łatwe wyszukiwanie informacji dzięki wyszukiwarce. W ten sposób możesz również znaleźć na STARTBOOK.COM osoby o podobnych zainteresowaniach.
  • Sprawdzanie najlepszych aukcji i ofert, lekarzy, nieruchomości przy pomocy jednego kliknięcia.
  • Reklamowanie i promowanie swoich produktów/usług/strony/firmy…
  • i wiele innych – to Ty decydujesz jak wykorzystasz możliwości, które daje Ci STARTBOOK.COM.

STARTBOOK.COM został podzielony na różne kategorie: Wszystkie ; Biznes ; Edukacja ; Film i telewizja ; Finanse ; Informacje ; Komputery ; Kulinarne ; Kultura i sztuka ; Medycyna ; Motoryzacja ; Muzyka ; Osobiste ; Polityka ; Regionalne ; Religia ; Różne ; Rozrywka ; Sport i rekreacja ; Telekomunikacja ; Turystyka i podróże ; Zakupy ; Zdrowie ; Zwierzęta i rośliny.

Tworzenie startbooków daje nieograniczone możliwości i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Sprawdź, jak łatwo możesz gromadzić ulubione linki i wygodnie z nich korzystać.

STARTBOOK.COM – POMOC:

Mój pierwszy startbook ; Nowy startbook: krok po kroku ; Jak dodać link do startbooka ; Nasze serwisy ; Blokowanie wyskakujących okienek ; Startuj z nami przez Operę ; Startuj z nami przez Chrome ; Startuj z nami przez Safari ; Startuj z nami przez Firefox ; Startuj z nami przez IExplorer ; Chrome – otwieranie serwisów w wielu zakładkach ; Samouczek ; Najczęściej zadawane pytania (FAQ) ; Narzędzia.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami / wyświetla reklamy

Languages: Polish

You may also like...