TeamViewer 15.55.3 portable

TeamViewer

TeamViewer – bardzo przydatna aplikacja służąca do zdalnego kontrolowania systemu poprzez Internet bez konieczności instalacji serwera/klienta na dysku twardym komputera. Umożliwia kompleksowy dostęp do odległych komputerów i serwerów. Niektóre opcje programu to: prowadzenie czatów, prezentacja własnego pulpitu na zdalnym komputerze, przesyłanie plików, wirtualne szkolenia, przeprowadzenie czatu, wykonywanie zdalnej prezentacji, zarządzanie komputerem lokalnym przez operatora z komputera zdalnego i inne. Obsługuje bezpieczne połączenia dzięki zastosowaniu kluczy i kodowaniu sesji. Działa w sieciach zabezpieczonych firewallem. Oferuje również dostęp do komputera za pomocą urządzeń przenośnych typu iPhone, iPad czy Android.

Program TeamViewer Portable posiada wszystkie funkcje pełnej wersji programu TeamViewer, ale nie wymaga instalacji: jest uruchamiany bezpośrednio z nośnika USB lub CD. To doskonałe rozwiązanie, jeśli jesteśmy w drodze lub korzystamy z wielu komputerów.

Funkcje TeamViewer:
 • Pulpit zdalny
  Zwiększanie zadowolenia klienta – Pozostaw po sobie dobre wrażenie, zwiększ zadowolenie klientów
  Udostępnianie ekranu iOS – Użyj swojego urządzenia mobilnego, aby zapewnić wsparcie lub połączyć się ze swoim PC z dowolnego miejsca.
  Zdalne drukowanie – Drukuj dokumenty lokalnie (dokumenty zapisane w komputerze obsługiwanym zdalnie), jeżeli oba urządzenia wykorzystują system Windows.
  Skróty, które oszczędzają Twój czas – Możesz uzyskać dostęp do głównych funkcji TeamViewer korzystając z tych skrótów.
  Dostęp zdalny do urządzeń w jakości 4K – Dzięki wiodącej technologii inteligentnego skalowania, TeamViewer zapewnia wolne od wad połączenia z ekranami UHD.
  Alternatywa dla VPN – Bezpieczeństwo klasy korporacyjnej i skalowalność bez konieczności stosowania skomplikowanych VPN i ponoszenia wydatków.
  Bezpieczny dostęp bez nadzoru – Uzyskaj dostęp do komputerów, serwerów, urządzeń wyposażonych w system Android, urządzeń w punktach sprzedaży lub ekranów publicznych bez nadzoru.
  Elastyczne opcje udostępniania plików – Przesyłaj pliki dowolnego rozmiaru z komputera lub chmury za pomocą jednej z szybkich i bezpiecznych metod udostępniania plików, jaką oferuje TeamViewer.
  Dostęp do urządzenia mobilnego – Użyj swojego urządzenia mobilnego, aby zapewnić wsparcie lub połączyć się ze swoim PC z dowolnego miejsca.
  Dostęp do wielu platform – Łącz się z wieloma platformami – PC z PC, urządzenie mobilne z PC, PC z urządzeniem mobilnym oraz urządzenie mobilne z urządzeniem mobilnym.
  Wyjdź z trybu uśpienia, zresetuj i zainstaluj – Zdalnie wyjdź z trybu uśpienia, zresetuj i zainstaluj aplikacje w urządzeniach w trybie uśpienia, w których zainstalowano klienta TeamViewer.
  Zdalna kontrola urządzeń – Kontroluj zdalnie komputer lub urządzenie mobilne wyposażone w system Android tak, jakbyś znajdował się bezpośrednio przed nimi.
 • Korporacyjne i zespół
  Spersonalizowane brandowanie – Wygeneruj spersonalizowane moduły TeamViewer i portal użytkowników z wykorzystaniem logo i marki, co sprawi, że świadczone usługi IT staną się nieco bardziej osobiste.
  Integracja sprzętu i oprogramowania – Zintegruj funkcje TeamViewer z własnym biurem obsługi, biurem zgłoszeń lub systemami CRM. Korzystaj ze wstępnie zainstalowanych aplikacji i skryptów lub zaprojektuj własne rozwiązania.
  Wsparcie dla wielu języków – Program jest dostępny w ponad 30 językach, spełniając tym samym Twoje techniczne potrzeby globalne.
  Konsola zarządzania – Platforma sieciowa do intuicyjnego zarządzania kontaktami TeamViewer i logowaniem.
  Kolejka serwisowa – Gromadź problemy klientów i automatycznie przypisuj unikalne kody sesji w celu ulepszenia organizacji pracy.
  Sesje obsługujące wielu użytkowników – Zaproś wielu techników do udziału w swoich zaawansowanych scenariuszach obsługi.
  Zarządzanie konfiguracją urządzenia i użytkownika – Zarządzaj bezpieczeństwem dzięki specjalnym uprawnieniom i licencjom. Ustalaj polityki i twórz grupy kanałów celem przypisania określonego poziomu dostępu.
  Automatyczna, masowa instalacja – Rozpocznij korzystanie z TeamViewer lub TeamViewer Host (nie zwracając niczyjej uwagi) na tysiącach urządzeń, jednocześnie wykorzystując grupową politykę (GPO) w domenie katalogu aktywnego.
  Zarządzanie zgłoszeniami ServiceCamp – Zapewnij wydajną i spersonalizowaną obsługę klienta. servicecamp usprawnia współpracę całego zespołu dzięki bezproblemowej integracji z TeamViewer.
  Kompleksowe raporty – Zwiększ wydajność i precyzję fakturowania. Rejestruj połączenia przychodzące i wychodzące, aby sprawdzić, kto i kiedy wykonał dane zadania oraz jak długo to zajęło.
  Grupy kanałów – Twórz grupy kanałów w ramach własnej licencji i przypisuj je użytkownikom tak, aby odpowiednie zespoły miały zawsze dostęp do aktualnie wymaganych kanałów.
 • Spotkania online i współpraca
  Nagrywanie sesji i kompresja – Skorzystaj z funkcji nagrywania najważniejszych sesji, aby jeszcze bardziej ulepszyć swoje spotkania.
  Komputery i kontakty – Zarządzaj połączeniami TeamViewer z komputerami i kontaktami i uzyskuj błyskawicznie informacje na temat ich dostępności.
  Głos HD VoIP oraz wideokonferencje – Zarówno sesje obsługi zdalnej jak i sesje konferencji są uzupełnione głosem w jakości HD przez IP.
  Czat tekstowy – Błyskawiczne połączenie przez czaty grupowe, czaty sieciowe, komunikację offline, trwałe czaty grupowe oraz czaty inicjowane przez klienta.
 • Bezpieczeństwo i monitorowanie
  Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem – Aktywuj niezawodne zabezpieczenie przed szkodliwym oprogramowaniem. Chroń swoje komputery przed wirusami, trojanami, rootkitami i oprogramowaniem szpiegującym.
  Bezpieczeństwo zgodne z HIPAA – Zdalna pomoc techniczną i możliwości współpracy online z poziomem bezpieczeństwa i prywatności tak, aby organizacje zachowały zgodność z HIPAA.
  Kompleksowa ochrona – Głównym niepokój, jeżeli chodzi o połączenia zdalne, budzi zawsze bezpieczeństwo. Inżynierowie TeamViewer zastosowali w naszych produktach najnowsze zabezpieczenia.
  Zdalne monitorowanie urządzeń – Zarządzaj wszystkimi stronami, serwerami, sieciami i aplikacjami z poziomu jednej, intuicyjnej i prostej w obsłudze tablicy.
  Zdalna kopia zapasowa danych – Ciesz się spokojem ducha wiedząc, że Twoje dane są przechowywane w bezpieczny sposób i mogą być zdalnie przywrócone z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie w razie sytuacji awaryjnej.

TeamViewer – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware non-commercial)

TeamViewer QuickSupport to niewielki moduł klienta zoptymalizowany do świadczenia natychmiastowej pomocy technicznej i nie wymaga instalacji ani uprawnień administratora. Wystarczy go pobrać i dwukrotnie kliknąć, a potem podać pracownikowi pomocy technicznej posiadany identyfikator i hasło.

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian,  Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...