Virtual_Volumes_View_icon256Virtual Volumes View (VVV) jest aplikacją, która potrafi skatalogować zawartość wymiennych nośników takich jak płyty CD czy DVD i późniejsze wyszukiwanie ich zawartości w trybie off-line.

Foldery i pliki ułożone są w wirtualnym systemie plików. Każdy folder może zawierać pliki z wieloma dyskami, dzięki czemu można rozmieścić dane w sposób prosty i logiczny. Aplikacja przechowuje także metadane z plików MP3: autor, tytuł, album, gatunek i tak dalej.

Program Virtual Volumes View (VVV) jest bardzo szybki, nawet przy bardzo dużych katalogach.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)


Pobierz /.paf – rev.2 / ( 3,28 MB / 10,3 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots

 Virtual_Volumes_View_1Virtual_Volumes_View_2

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/09/Virtual_Volumes_View_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/09/Virtual_Volumes_View_icon256-150x150.pngzbymalKatalogowaniePAFAudio-Video,CD,DVD,Katalogowanie,Virtual Volumes View,Virtual Volumes View portable,VVV
Virtual Volumes View (VVV) jest aplikacją, która potrafi skatalogować zawartość wymiennych nośników takich jak płyty CD czy DVD i późniejsze wyszukiwanie ich zawartości w trybie off-line. Foldery i pliki ułożone są w wirtualnym systemie plików. Każdy folder może zawierać pliki z wieloma dyskami, dzięki czemu można rozmieścić dane w sposób...