Text Editor Pro 28.4.2 portable

Text Editor Pro

Text Editor Pro poprzednio występował pod nazwą EditBone. Jest to rozbudowany i przede wszystkim, poręczny edytor dla programistów. Obsługuje następujące języki programowania i skrypty: Java, Javascript, C#, C/C++, Ruby, HTML, PHP, Visual Basic, VBScript, SQL, Python, Perl, Pascal i wiele innych. Z pewnością można go również wykorzystywać do zwykłego pisania tekstu.

Niektóre cechy Text Editor Pro:

Posiada prosty i intuicyjny interfejs, przyjazny dla użytkowników, w którym są najważniejsze narzędzia i funkcje do edycji kodu źródłowego. Wszystkie narzędzia, których często używamy są wyświetlane na pasku w górnej części okna głównego. Możemy również uzyskać je z menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Wybieramy dowolny z języków programowania z menu rozwijanego, tworzymy nowy dokument i możemy zacząć pisać.

Text Editor Pro
Text Editor Pro oferuje nam m.in.:

-praktyczną i zaawansowaną funkcję wyszukiwania
-porównywanie zawartości dokumentów (porównane linia po linii)
-cofanie i wznawianie wykonanych czynności
-podświetlanie składni
-dodawanie wielu zakładek w całym dokumencie
-narzędzie do tworzenia makr (automatyzacja często powtarzanych czynności)
-podgląd w przeglądarce internetowej
-funkcję drukowania
-i wiele innych funkcji.

Aplikacja obsługuje metodę „przeciągnij i upuść” oraz skróty klawiaturowe.

Text Editor Pro jest bezpłatny do użytku w dowolnym środowisku, w tym między innymi: osobistym, akademickim, komercyjnym, rządowym, biznesowym, non-profit i nastawionym na zysk. „Bezpłatny” w poprzednim zdaniu oznacza, że nie ma żadnych kosztów ani opłat związanych z instalacją i korzystaniem z Text Editor Pro. Możesz okazać uznanie i wesprzeć przyszły rozwój programu przekazując datek: https://www.texteditor.pro/support/donations/

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64-bit & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware / donationware)

DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Wszystkie skórki ; Edytor skórek

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Slovenian, Swedish, Thai, Vietnamese.

You may also like...