Tuta 220.240411.0 online

Tutanota

Tuta (poprzednio Tutanota) jest najbezpieczniejszą na świecie usługą e-mail, jak twierdzą producenci. Łatwą w użyciu i z założenia poufną. Dzięki szyfrowaniu end-to-end (więcej o tym szyfrowaniu we wpisie do Wormhole) i 2FA Twoje wiadomości nigdy nie były bezpieczniejsze. Wbudowane szyfrowanie gwarantuje, że Twoja skrzynka pocztowa należy do Ciebie. Nikt nie może odszyfrować ani odczytać Twoich danych.
Tuta jest otwarto źródłowa, więc eksperci do spraw bezpieczeństwa mogą zweryfikować kod, który chroni wiadomości e-mail. Nasza aplikacja na Androida jest niezależna od Google, dzięki czemu Tuta jest najlepszą usługą open-source e-mail.
Korzystaj z bezpiecznej skrzynki e-mail gdziekolwiek jesteś dzięki naszym aplikacjom na iOS i Androida. Nasz szybki klient w przeglądarce oraz aplikacje sprawiają, że szyfrowany e-mail staje się przyjemnością.

Skup się na ważnych rzeczach. Prostota wraz z jej niepowtarzalnym poziomem bezpieczeństwa przyspiesza i porządkuje twoją pracę. E-mail bez rozpraszających reklam, po prostu taki, jaki być powinien: prywatny i bezpieczny.

Łatwo wysyłaj bezpieczne wiadomości e-mail, wiedząc, że Tuta szyfruje temat, treść i wszystkie załączniki. Zaimportuj wszystkie swoje kontakty do zaszyfrowanej książki adresowej i upewnij się, że nikt inny nie ma dostępu do danych osobowych Twoich kontaktów.

Żadne dane osobowe, ani numery telefonów nie są wymagane, aby uzyskać dostęp do anonimowego konta e-mail.

Zaszyfrowany kalendarz Tuta jest zintegrowany z bezpiecznym klientem poczty e-mail i można do niego łatwo uzyskać dostęp na dowolnym urządzeniu. Powiadomienia o wydarzeniach są w pełni zaszyfrowane, aby w pełni chronić Twoją prywatność.

Zespół Tuta ma siedzibę w Hanowerze w Niemczech. Wszystkie zaszyfrowane wiadomości e-mail są przechowywane na ich serwerach w wysoce zabezpieczonych, niemieckich centrach danych. Dzięki rygorystycznym przepisom o ochronie danych i RODO, Niemcy mają jedne z najlepszych praw na świecie, które chronią Twoje prawo do prywatności. Niemiecka konstytucja podkreśla znaczenie wolności słowa i prawa człowieka do prywatności.

Tuta – różnice między planami Free, Premium i Teams:

Dozwolone jest tylko jedno bezpłatne konto na osobę. Darmowe konta mogą być używane tylko do prywatnej komunikacji. Jeśli chcesz korzystać z Tuta w biznesie lub jako wolny strzelec, opłać płatną subskrypcję. Proszę pamiętać o tym, że bezpłatne konta zostaną usunięte, jeśli nie zalogujesz się przez sześć miesięcy.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Połączenie z Internetem
Licencja: bezpłatny (freemium)

Portable /.zip – online/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Web2Desk to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)”.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego (do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Arabic, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, English, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands (Dutch), Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...