LibreWolf WinUpdater 1.8.6 portable

LibreWolf WinUpdater

LibreWolf WinUpdater ułatwia (automatycznie) aktualizację przeglądarki internetowej LibreWolf dla Windows. Może być używany w instancjach instalacyjnych, jak i przenośnych (portable).

LibreWolf to niezależny projekt, który jest „rozgałęzieniem” Firefoksa (fork). Głównymi celami tej przeglądarki internetowej są bezpieczeństwo prywatności i wolność użytkownika. Jest to społecznościowy następca przeglądarki LibreFox. Program LibreWolf został zaprojektowany w celu maksymalnego zminimalizowania gromadzenia danych i telemetrii.

Pierwsze kroki w LibreWolf WinUpdater:
  • Jeśli chcesz uruchomić przenośną wersję LibreWolf, pobierz i rozpakuj plik librewolf-xx.x.en-US.win64.portable.zip. Zawiera już skompilowaną wersję hostowanego tutaj projektu.
    LibreWolf WinUpdater automatycznie zaktualizuje LibreWolf za każdym razem, gdy uruchomisz LibreWolf-Portable.exe (sprawdzając dostępność nowej wersji raz dziennie).
  • Jeśli masz zainstalowany program LibreWolf, pobierz i rozpakuj najnowszy plik LibreWolf-WinUpdater_x.x.x.zip do wybranego folderu, np. %AppData%\LibreWolf. Uruchom LibreWolf-WinUpdater.exe, aby sprawdzić dostępność aktualizacji. Jeśli jest dostępny, zostanie natychmiast pobrany i zainstalowany.
    Jeśli LibreWolf jest uruchomiony, aktualizator powiadomi Cię o nowej wersji i rozpocznie aktualizację, gdy tylko zamkniesz przeglądarkę. Ostatni wynik można znaleźć w LibreWolf-WinUpdater.ini.

Uwagi:
Jeśli masz problemy z aktualizatorem w systemie Windows 7 zapoznaj się z tymi instrukcjami.
Aktualizator musi mieć możliwość zapisu do pliku LibreWolf-WinUpdater.ini w swoim własnym folderze, więc upewnij się, że ma do tego uprawnienia.
Plik ini zawiera sekcję [Log], która pokazuje wynik ostatniego sprawdzania aktualizacji i ostatnią akcję aktualizacji.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Zmiany w wersji: link

You may also like...