Ultimate Calendar 1.8.1.2 Update 3 portable

Ultimate Calendar

Ultimate Calendar to łatwy w obsłudze i bogaty w funkcje kalendarz. Został zaprojektowany tak, abyśmy pamiętali o najważniejszych datach w naszym życiu, pozwala dodawać i usuwać różne zdarzenia w danym dniu. Obsługuje daty za każdy rok kalendarzowy, od 1 do 9999-go, z możliwością grupowania ich w tabele i listy.
Dostępne są dwa tryby widoku, które pozwalają na oglądanie w oknie całego roku lub danego miesiąca. Posiada wyszukiwarkę przydatną do wyszukania konkretnej daty, czy zdarzenia w kalendarzu i wewnętrzny edytor do wygodnej pracy z zestawami dat.

Okno programu zawiera listę ostatnich wydarzeń, które są wyświetlane po najechaniu kursorem myszy na ikonę w zasobniku. Może zastosować tryb przezroczystości, zmienić szerokość i wysokość wyskakującego okna (pop-up), zmienić styl czcionki, wyrównanie tekstu i kolor tła dla różnych elementów (rok, miesiąc, dzień tygodnia, weekendy, kalendarze, aktualna data, święta państwowe i inne). Terminy ogólne i indywidualne można zestawiać w grupy.
Posiada opcje: „Start w momencie uruchamiania systemu”, „Minimalizuj do zasobnika”, „Uruchom tylko jedną kopię” czy „Zawsze na wierzchu”.

Ultimate_Calendar

Ultimate Calendar pozwala eksportować tabelę kalendarza do pliku CSV i BMP, a listę dat do RTF i zwykłego tekstu (TXT). Zawiera również predefiniowane zestawy dat wakacji, świąt i imprez w róznych krajach (w Armenii, Austrii, Białorusi, Belgii, Kanadzie, Czechach, Danii, Estonii, Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, USA).

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Dodatkowe zestawy dat / Additional dates sets

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Armenian, Austrian, Belarusian, Bulgarian, Croatian, Czech, Danish, Dutch (Nederlands), English, French, German, Hebrew, Hungarian, Italian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Ukrainian.

You may also like...