Ultimate Calendar to łatwy w obsłudze i bogaty w funkcje kalendarz. Został zaprojektowany tak, abyśmy pamiętali o najważniejszych datach w naszym życiu, pozwala dodawać i usuwać różne zdarzenia w danym dniu. Obsługuje daty za każdy rok kalendarzowy, od 1 do 9999-go, z możliwością grupowania ich w tabele i listy.
Dostępne są dwa tryby widoku, które pozwalają na oglądanie w oknie całego roku lub danego miesiąca. Posiada wyszukiwarkę przydatną do wyszukania konkretnej daty, czy zdarzenia w kalendarzu i wewnętrzny edytor do wygodnej pracy z zestawami dat.

Okno programu zawiera listę ostatnich wydarzeń, które są wyświetlane po najechaniu kursorem myszy na ikonę w zasobniku. Może zastosować tryb przezroczystości, zmienić szerokość i wysokość wyskakującego okna (pop-up), zmienić styl czcionki, wyrównanie tekstu i kolor tła dla różnych elementów (rok, miesiąc, dzień tygodnia, weekendy, kalendarze, aktualna data, święta państwowe i inne). Terminy ogólne i indywidualne można zestawiać w grupy.
Posiada opcje: “Start w momencie uruchamiania systemu”, “Minimalizuj do zasobnika”, “Uruchom tylko jedną kopię” czy “Zawsze na wierzchu”.

Ultimate_Calendar

Ultimate Calendar pozwala eksportować tabelę kalendarza do pliku CSV i BMP, a listę dat do RTF i zwykłego tekstu (TXT). Zawiera również predefiniowane zestawy dat wakacji, świąt i imprez w róznych krajach (w Armenii, Austrii, Białorusi, Belgii, Kanadzie, Czechach, Danii, Estonii, Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, USA).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (3,7 MB / 7,9 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Dodatkowe zestawy dat / Additional dates sets

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Armenian, Austrian, Belarusian, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Ukrainian.

Ultimate_Calendar_1 Ultimate_Calendar_2 Ultimate_Calendar_3 Ultimate_Calendar_4 Ultimate_Calendar_5 Ultimate_Calendar_6
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/Ultimate_Calendar_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/Ultimate_Calendar_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryBMP,CSV,Daty,Kalendarz,Organizer,RTF,Ultimate Calendar,Ultimate Calendar portable
Ultimate Calendar to łatwy w obsłudze i bogaty w funkcje kalendarz. Został zaprojektowany tak, abyśmy pamiętali o najważniejszych datach w naszym życiu, pozwala dodawać i usuwać różne zdarzenia w danym dniu. Obsługuje daty za każdy rok kalendarzowy, od 1 do 9999-go, z możliwością grupowania ich w tabele i listy. Dostępne...