Clipdiary Free 5.7 portable

Clipdiary Free

Clipdiary Free jest skutecznym programem zarządzającym schowkiem Windows, który zapisuje każdą porcję danych skopiowanych za pomocą skrótu klawiszowego „Control-C” z aplikacji do schowka systemowego. Oznacza to, że możemy łatwo odtworzyć każdą informację która była zapisana do schowka w czasie, gdy pracował program Clipdiary.

Co udostępnia nam program Clipdiary:

-automatycznie zachowuje każdą porcję danych skopiowanych do schowka systemu Windows
-pozwala na szybkie odszukanie tekstu z własnej bazy danych dzięki czemu można przywrócić ten tekst do schowka lub wkleić do aplikacji
-w razie potrzeby można usunąć formatowanie tekstu i wklejać dane jako czysty tekst
-można przeszukiwać historię schowka.

Clipdiary będzie przydatny w pracy jeżeli chcemy:

-szybko odnaleźć i wkleić wycinek tekstowy który był skopiowany do schowka wcześniej
-znaleźć jakieś dane umieszczone dawniej w schowku
-odtworzyć zawartość schowka jeżeli została nadpisana późniejszymi danymi
-przekształcić dowolny tekst do postaci czystego tekstu przez usunięcie znaków formatujących
-oszczędzić swój czas i podnieść wydajność pracy.

Na czym polega używanie historii schowka?

Byłoby przyjemne wiedzieć, że łatwo można powrócić do tych danych które były kiedyś w schowku Windows. Jeżeli tak uważasz, to wypróbuj Clipdiary i poczuj siłę takiego użytkowania schowka! Kiedykolwiek zechcesz możesz odtworzyć skopiowane do schowka dane, niezależnie od tego czy to było godzinę czy tydzień temu.
W istocie oznacza to że można odtworzyć informację która mogłaby zostać przeoczona lub zapomniana. Co więcej, można prawie natychmiast uzyskać dostęp do ostatnio skopiowanych wycinków tekstu lub innych danych, czyli nasza praca będzie rzeczywiście szybsza.

W jaki sposób pracuje program Clipdiary?

Ten program zarządzający schowkiem może być automatycznie uruchamiany przy starcie Windows i dlatego zapisuje do swojej bazy danych wszystko to, co trafia do schowka systemowego.. Clipdiary może zapisywać historię schowka tak jak log i przechowywać dane w różnych formatach: czysty tekst (plain text), RTF, HTML, obrazy (BMP), pliki itd. Na przykład, jeżeli zrobimy serię zrzutów ekranu do schowka to Clipdiary automatycznie zachowa je wszystkie!

Program Clipdiary możemy wykorzystywać jako darmowy w następujących przypadkach:
-program służy na prywatnym komputerze (z wyjątkiem, gdy komputer w domu jest stacją roboczą dla – telepracy, pracy freelancera, własnej firmy)
-program służy na prywatnym komputerze w pracy i przeciętny łączny dochód w ciągu ostatnich 6 miesięcy przekraczasz 1000 $/miesiąc
-program jest używany przez organizację non-profit
Jeśli nie spełnia powyższych kryteriów, należy wykupić licencję do korzystania z programu po pierwszych 30 dniach. Aby uzyskać klucz licencyjny otwieramy program i klikamy: Informacje i pomoc > Activate Free.
Zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie klikamy przycisk “Get personal key”. Kopiujemy klucz rejestracyjny (w całości) do schowka i wklejamy go do okna rejestracyjnego Clipdiary (“Wpisz klucz rejestracyjny”).

Działa w systemach: Windows 7/8/10 + XP
Licencja: bezpłatny ( freeware – bezpłatny tylko do użytku domowego / free license for personal use – info powyżej)

Languages: Arabic, Bosnian, Chinese (Simplified), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Hindi, Indonesian, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazilian), Romanian, Russian , Spanish (Mexican),  Swedish, Turkish.

You may also like...