Video Hub App 3.2.0 portable

Video Hub App

Video Hub App to najszybszy sposób przeglądania i wyszukiwania filmów na komputerze. Pomyśl o tym jak o YouTube dla filmów na swoim komputerze: przeglądaj, wyszukuj i wyświetlaj podgląd. Działa na systemach Windows, Mac i Linux.

Program w wersji darmowej ma ograniczenie do 50 filmów na hub, ale wersja płatna kosztuje tylko 5 dolarów. Twórca programu to Boris Yakubchik, który jest programistą internetowym pracującym w Forbes. Aplikacja Video Hub App to poboczny projekt stworzony za pomocą Electron i Angular. Trzy i pół dolara z każdej sprzedaży tego oprogramowania jest przekazywane na rzecz Against Malaria Foundation, najlepiej ocenianej organizacji charytatywnej GiveWell.

Cechy programu Video Hub App:
  • Wyświetl podgląd swoich filmów: najedź na miniaturę, aby zobaczyć zrzuty ekranu.
  • Zobacz, jako taśmy filmowe: taśma filmowa pokazuje zrzuty ekranu z każdego filmu.
  • Zobacz wszystkie zrzuty ekranu: wszystkie zrzuty ekranu z każdego filmu na raz.
  • Wyszukaj i filtruj: dodaj dowolną kombinację opcji wyszukiwania, aby znaleźć to, czego szukasz.
  • Zorganizuj: zmień nazwę, dodaj tagi, gwiazdki i opis do dowolnego filmu.
  • Szukaj według: nazwa folderu, nazwa pliku, etykieta, wyszukiwanie regularne i innych.
  • Sortuj według: rozmiaru pliku, trwania, oceny w skali gwiazdkowej, daty utworzenia i innych.
  • Tagi: dodaj własne tagi do filmów, znakowanie partii, przeciągnij i upuść (aby dodać tagi), automatyczne uzupełnianie tagów podczas dodawania lub wyszukiwania, oznacz według roku i inne.
  • Dodatkowo: znajdź duplikaty, zmień nazwy plików, wyodrębnij klipy wideo, nawigacja po folderach, niestandardowe miniatury, otwórz wideo z klikniętego zrzutu ekranu.
  • I jeszcze: tłumaczony na wiele języków, obsługa paska dotykowego na komputerze Mac, opcja usuwania pliku, tworzenie listy odtwarzania z wyników wyszukiwania, przeciąganie filmu do edytora wideo i inne.

Podręcznik użytkownika ; FAQ – często zadawane pytania

Zniesienie ograniczeń (do 50 filmów) kosztuje 5 dolarów. Otrzymasz wersje aplikacji dla systemów Windows, Mac i Linux wraz z pełnym rokiem aktualizacji.

Działa w systemach: Windows 8/10/11
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (MIT License / freemium)

Po pobraniu Video Hub App umieszczamy plik portable.exe w utworzonym folderze, bo tworzy plik settings.json.

Languages: Arabic, Bangla, Chinese (Simplified), Czech, English, French, German, Hindi, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...