CurrPorts_icon_NirSoftCurrPorts to oprogramowanie do monitorowania sieci, które wyświetla listę wszystkich aktualnie otwartych protokołów TCP/IP i UDP na komputerze lokalnym. Dla każdego portu z listy, podane są informacje o procesie, który otworzył port, w tym nazwa procesu, pełna ścieżka procesu, informacje o wersji procesu (nazwa produktu, opis pliku, itd.), data kiedy został utworzony i nazwę użytkownika, który go stworzył.
Ponadto CurrPorts pozwala zamknąć niechciane połączenia TCP, zabić proces, który otworzył porty i zapisać informacje do pliku HTML, pliku XML lub pliku tekstowego.
CurrPorts również automatycznie oznacza kolorem różowym podejrzane porty TCP/UDP otwarte przez niezidentyfikowane aplikacje (bez informacji o wersji i ikony).

Aby uzyskać polski interfejs wrzucamy pobrany plik cports_lng do folderu z programem.

Spolszczenie interfejsu w wersji PAF:
Instalujemy program w wersji .paf, otwieramy folder CurrPortsPortable > App > CurrPorts i wrzucamy polski plik językowy.

Działa w systemach: Windows 2000,XP,Server 2003,Server 2008,Vista,7 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 85 KB / 132 KB ) Pobierz /64-bit/ Pobierz /.paf test – 32 i 64-bit/ – v. 2.30 Spolszczenie
Brak wersji instalacyjnej
/inne / other/ Arabic, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Persian, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Taiwanese, Turkish, Ukrainian, Valencian.
Zrzuty ekrany / Screenshots

CurrPorts_1

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/08/CurrPorts_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/08/CurrPorts_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoInternetowePAF64-bit,CurrPorts,CurrPorts portable,Monitorowanie,monitorowanie sieci,Sieć,TCP/UDP,UDP
CurrPorts to oprogramowanie do monitorowania sieci, które wyświetla listę wszystkich aktualnie otwartych protokołów TCP/IP i UDP na komputerze lokalnym. Dla każdego portu z listy, podane są informacje o procesie, który otworzył port, w tym nazwa procesu, pełna ścieżka procesu, informacje o wersji procesu (nazwa produktu, opis pliku, itd.), data...