YDL-UI 2.9.0 portable

YDL-UI zapewnia uproszczony sposób pobierania filmów przy użyciu „youtube-dl”, bez kłopotliwego korzystania z wiersza poleceń. Osiąga się to poprzez dynamiczne generowanie zapytań argumentów youtube-dl, które można uruchomić jednym kliknięciem.
Aplikacja YDL-UI jest dostarczana z wydaniem youtube-dl i FFmpeg.

youtube-dl – narzędzie do pobierania treści multimedialnych, oferujące obsługę różnych platform strumieniowych, m.in. serwisu YouTube. W przypadku serwisu YouTube aplikacja pozwala na ściąganie zarówno pojedynczych klipów, jak i materiałów zebranych na listach odtwarzania. Narzędzie umożliwia również wyodrębnianie elementów takich jak ścieżka dźwiękowa czy też napisy dialogowe.
Jest oprogramowaniem wieloplatformowym, funkcjonującym na systemach uniksopodobnych takich jak macOS i Linux oraz na systemach Microsoft Windows.

FFmpeg – wieloplatformowy projekt, którego celem jest dostarczenie kompletnej platformy do nagrywania, konwertowania i przesyłania strumieniowego treści audiowizualnych. Głównym komponentem jest biblioteka libavcodec, która odpowiada za obsługę wielu popularnych kodeków. Projekt stanowi w praktyce podstawę dla odtwarzaczy multimediów w wielu dystrybucjach GNU/Linuksa. W zależności od opcji wybranych podczas kompilacji FFmpeg jest udostępniany na licencji LGPL albo GPL.

Podstawowe użycie YDL-UI:

-Uruchom YDL-UI, uruchamiając plik wykonywalny.
-Kliknij pasek menu „Pobierz”, a następnie opcję „Dodaj adres URL”.
-Skopiuj adres URL filmu do schowka (np. film z YouTube, playlista, filmy użytkowników itp.) i wklej go w polu tekstowym adresu URL.
-Wybierz żądane opcje.
-Kliknij „Dodaj”.
-Wpis dotyczący pobierania zostanie dodany do dziennika pobierania i wkrótce rozpocznie się pobieranie.

Obsługiwane witryny przez YDL-UI

Podobne programy: yt-dlg ; Vividl ; Media Downloader ; Hitomi Downloader ; ClipGrab

Program do prawidłowego działania wymaga w systemie .NET Framework 4.5 i Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

Działa w systemach: Windows 7 i nowszych
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Languages: Chinese, English, German, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese, Russian.

You may also like...