Wise Force Deleter 1.5.3 portable / 1.5.4

Wise Force Deleter

Wise Force Deleter to program, który może pomóc w rozwiązaniu problemu, jakim jest komunikat „Nie można usunąć pliku: Odmowa dostępu” w systemie Windows.
Program pozwala uzyskać dostęp do zablokowanego pliku za pomocą menu kontekstowego. Zaraz po zainstalowaniu go, nowa opcja pojawi się w menu kontekstowym. Aby odblokować i usunąć zablokowany plik, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na niego. Oferuje łatwy w obsłudze interfejs i wsparcie dla metody „przeciągnij i upuść”

Program jest darmowy, który pozwala na usunięcie dowolnego pliku w systemie Windows (64 i 32-bit). Został on opracowany i pełni przetestowany do pracy z systemami Windows począwszy od Windows XP i nowszych, bez względu na to, czy to komputer stacjonarny, czy laptop.

Narzędzie Wise Force Deleter usuwa dowolny plik, który system Windows nie można usunąć w takich przypadkach, jak:

-nie można usunąć pliku: Odmowa dostępu
-nastąpiło naruszenie zasad współużytkowania
-plik źródłowy lub docelowy może być używany
-plik jest używany przez inny program lub użytkownika
Upewnij się, że dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz, czy plik nie jest aktualnie używany.
Program jest zaprojektowany tak, aby naprawić wszystkie powyższe problemy poprzez zakończenie procesów za pomocą pliku lub usunięcie ograniczeń dostępu do plików, które uniemożliwiają usunięcie pliku.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10- 64 & 32-bit/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Azerbaijani, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch (NL), English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Kurdish (Kurmanci), Nepali, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Tajik, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...