Advanced Renamer 3.94.3 / 3.95.4 pre-release portable

Advanced Renamer

Advanced Renamer jest darmowym programem do jednoczesnej zmiany nazw wielu plików czy folderów. Można używać kilku różnych metod nadawania nowej nazwy, w tym plikom dźwiękowym, multimedialnym czy obrazom. Program oferuje osiem różnych metod zmiany nazwy, atrybutów i znaczników czasu w plikach za jednym razem.

Z Advanced Renamer można budować nowe nazwy plików przez dodawanie, usuwanie, zastępowanie lub nadając plikowi nową nazwę w oparciu o znane informacje o pliku. Program ten jest doskonałym narzędziem do organizowania zdjęć cyfrowych zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących. Pozwala na wyświetlanie miniatur obrazów bezpośrednio w liście plików, co daje maksymalną kontrolę procesu zmiany nazwy. Za pomocą tego programu można bardzo szybko zmienić nazwy wszystkich zdjęć. Pliki MP3 często mają różnorodne nazwy i zawierają dziwne znaki.

Aplikacją można zmienić nazwy plików muzycznych za pomocą wbudowanej funkcji ID3.

Advanced Renamer – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows XP – 32-bit ; Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku domowego (freeware – personal use)

Możesz pobrać i używać Advanced Renamer BEZPŁATNIE do użytku osobistego. Jeśli często korzystasz z programu autor prosi o wykupienie licencji, aby wspierać dalszy rozwój projektu. Jeśli używasz programu w firmie, możesz pobrać i wypróbować go za darmo. Aby nadal z niego korzystać, musisz kupić dożywotnią licencję. Od wersji 3.89 programy 32-bitowe nie są już wydawane.

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...