GIMP 2.10.12 portable

13 komentarzy

 1. janobiektywny pisze:

  Jak wejdzie się w Pomoc na pasku programu, to w informacji O programie jest wersja 2.10.4

 2. HnauHnakrapunt pisze:

  Główna sprawa to zapanować nad przełączaniem okien, bo to najbardziej niepokojące dla początkujących. Potem już łatwiej.

 3. zbymal pisze:

  Komunikat platformy PortableApps.com odnośnie programu GIMP:

  Przywróciliśmy dostępną wersję GIMP Portable do wersji 2.8.22. Najnowsze wydania GIMP w wersji 2.10.0, 2.10.0-2 i 2.10.2 są dostarczane z uszkodzonymi 32-bitowymi wersjami systemu Windows. W tych pakietach program GIMP nie może otwierać, zapisywać ani eksportować plików nawet po zainstalowaniu ich w czystej wersji systemu Windows. Ponieważ powoduje to, że aplikacja jest niefunkcjonalna, zdecydowaliśmy się powrócić do wcześniejszej wersji funkcjonalnej, dopóki błędy w bieżącej wersji nie zostaną naprawione.

  Użytkownik, który dokonał już aktualizacji, może usunąć istniejącą wersję GIMP Portable 2.10.x i ponownie zainstalować GIMP Portable 2.8.22. Użytkownicy platformy mogą kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby odinstalować kompilację 2.10.x, a następnie zainstalować GIMP Portable 2.8.22 z wbudowanego sklepu z aplikacją platformy. W tej chwili nie będziemy wprowadzać automatycznych zmian w stosunku do użytkowników platformy. Jeśli masz zarchiwizowane wtyczki w nowszej kopii (program aktualizujący zarchiwizował twoje wtyczki w katalogu danych po uaktualnieniu do wersji 2.10.x), najpierw ręcznie skopiuj je do bezpiecznej lokalizacji.

  Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 4. Dusiolek pisze:

  http://gimp.edu.pl czyli, jak samemu kupić fortepian. Mam wrażenie, że link lekko nieaktualny jest… 🙁

 5. Flasza pisze:

  GIMP portable super sprawa, zaraz muszę sobie go ściągnąć na pena, jak czasami jestem u klienta to od razu od ręki będę mógł mu wykonać poprawki na jego kompie.

 6. piotr pisze:

  Plik został usunięty z serwerów 🙁

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.