Advanced SystemCare Free 16.4.0 portable

Advanced SystemCare

Advanced SystemCare przyspieszy komputer, wyczyści go i chroni Twoje prywatne dane. Sztuczna inteligencja sprawia, że ​​wszystko jest łatwiejsze i niezwykłe.

To nieuniknione, że stary komputer zwalnia. Program pomaga tchnąć nowe życie w komputer. Zarządza elementami startowymi w celu przyspieszenia uruchamiania komputera, optymalizuje ustawienia przeglądarki w celu przyspieszenia połączenia z Internetem i monitoruje komputer w czasie rzeczywistym, w tym wykorzystanie pamięci RAM i procesora, aby skrócić czas reakcji komputera.
Ma na celu naprawienie wszelkich problemów komputera, nie tylko usuwając niepotrzebne pliki, złośliwe oprogramowanie i nieprawidłowe wpisy rejestru, ale dając komputerowi impuls, aby zoptymalizować korzystanie z komputera.

Niektóre cechy programu Advanced SystemCare:
  • Oczyść swój komputer za pomocą sztucznej inteligencji – pozwól sztucznej inteligencji uwolnić Twój komputer i oszczędzić Twój czas. W nowym trybie AI program może stworzyć spersonalizowany plan skanowania i usuwania ton niepotrzebnych plików, niepotrzebnych dzienników i pamięci podręcznej, pozostałości z narzędzi innych firm, przeglądarek. Zawsze uczy się na podstawie Twoich nawyków optymalizacyjnych i stanu wydajności komputera. Znajdź problemy i błędy komputera, a następnie napraw je wszystkie. Usuń niepotrzebne pliki w popularnych aplikacjach, w tym nowo dodanych Dropbox, Steam, Java, Adobe Photoshop Lightroom, Spotify i MS OneDrive.
  • Przyspiesz swój komputer – dlaczego twój komputer jest taki wolny? Powody są zawsze jeden po drugim i nie znasz ich wszystkich. Zbyt wiele programów działa podczas uruchamiania systemu. Nieznane aplikacje i usługi działają i zajmują pamięć. Twój dysk twardy nie ma defragmentacji… Advanced SystemCare może zawsze naprawić je w jednym ujęciu i zoptymalizować komputer za pomocą ponad 30 narzędzi do rozwiązywania problemów. Obsługuje wykrywanie elementów startowych 25 M, aby skrócić czas uruchamiania do prawie 50%.
  • Chroń dane, na których Ci zależy – bezpieczeństwo Twojej prywatności jest najwyższym priorytetem. Jak zminimalizować ryzyko? Usuwa ślady prywatności, w tym zapisane hasła w ponad 200 programach i przeglądarkach, naprawia luki w zabezpieczeniach i luki w zabezpieczeniach systemu Windows, aktualizuje programy do najnowszej wersji i ostrożnie blokuje dostęp podejrzanych programów do poufnych danych. Nowe zabezpieczenia WebGL i audio uniemożliwiają przeglądanie i preferencje, które są celem reklamodawców lub złośliwych programów śledzących.
  • Zwiększ prędkość Internetu – cierpisz na powolne przesyłanie strumieniowe wideo i prędkość pobierania? Zwiększenie szybkości Internetu, to niezbędna umiejętność dla każdego, zwłaszcza dla tych, którzy pracują zdalnie z domu. Internet Booster w programie nie szczędzi wysiłku w diagnozowaniu komputera i sieci, inteligentnie zwiększając prędkość Internetu, maksymalizując przepustowość sieci za pomocą jednego kliknięcia.
  • Tryb AI – inteligentnie czyść i przyspieszaj komputer zgodnie z nawykami optymalizacji i stanem wydajności komputera.
  • Optymalizacja w czasie rzeczywistym – monitoruj stan wydajności komputera w czasie rzeczywistym i automatycznie zwalniaj więcej pamięci RAM i miejsca na dysku.
  • Ochrona firewall – dbaj o dobre działanie zapory systemu. Chroń swój system Windows przez cały czas.
  • Ochrona przed śledzeniem – wyczyść dane śledzenia, aby zachować prywatność każdego zachowania w Internecie.
  • Stan oprogramowania – aktualizuj najczęściej używane programy, aby pozbyć się niektórych luk wysokiego ryzyka i zachować bezpieczeństwo.
  • Narzędzie do czyszczenia dużych plików – z łatwością znajduj, lokalizuj i usuwaj duże pliki. Szybko zwolnij gigabajty przestrzeni dyskowej.

Działa w systemach: Windows XP – 32-bit ; Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

GENERUJ wersję przenośną: wersję portable możemy wygenerować z programu już zainstalowanego w systemie, ponieważ posiada on taką opcję (poniżej informacja na zrzutach ekranu). Mamy możliwość wybrać gdzie program ma sią znajdować, np. komputer lub dysk USB.

Advanced SystemCare portable

Języki / Languages: Settings… > User Interface > Language > np. Polish

Languages: Arabic, Belarusian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dinka, Dutch, English, Finnish, Flemish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Malayalam, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic & Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...