Hide From Uninstall List to narzędzie, które ukryje programy na liście zainstalowanych aplikacji w systemie operacyjnym.

Możemy ukryć jedną lub więcej pozycji dodanych przez ustawienia oprogramowania w Dodaj/Usuń programy (zwane również “Programy i funkcje”, “Odinstaluj program”, “Dodaj lub usuń programy”) w systemie Windows. Może być kilku powodów, aby to zrobić:
-nie chcemy, aby ktokolwiek wiedział, że program jest zainstalowany na komputerze
-nie chcemy, żeby ktoś go odinstalował
-aplikacja została już usunięta, ale wpis został na liście.

Jest to również dobre ze względu na bezpieczeństwo lub prywatność, ale jak usunąć element z listy aplikacji bez jego odinstalowania? Istnieje prosta sztuczka używana do ukrywania programów przed rodzicami, przyjaciółmi lub rodziną. Na przykład udostępniasz komputer swoim rodzicom i nie chcesz, aby wiedzieli, że masz zainstalowany dany program. Możesz ukryć programy w programach i funkcjach w Windows ręcznie, zgodnie z z zaleceniami firmy Microsoft, ale cały ten sposób jest nudny i długotrwały, dlatego Hide From Uninstall List uprości cały proces.

Jak korzystać z aplikacji:
1. Po rozpakowaniu uruchamiamy program i zobaczymy wszystkie zainstalowane programy na liście

2. Aby ukryć zainstalowaną aplikację klikamy na program prawym przyciskiem mysz i wybieramy “Ukryj na liście Programy…” lub “Pokaż na liście Programy…” / “Hide from… or Show under…”

3. Możesz także ukryć całą listę programów i funkcji, zaznaczając pole wyboru “Ukryj (Programy i Funkcje)” / “Hide (Programs and Features)”.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (484 KB / 792 KB)
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: Bulgarian, Chinese, English, French, German, Italian, Polish, Russian, Slovenian, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/10/Hide_From_Uninstall_List_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/10/Hide_From_Uninstall_List_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweHide From Uninstall List,Hide From Uninstall List portable,ukrywanie zainstalowanych programów
Hide From Uninstall List to narzędzie, które ukryje programy na liście zainstalowanych aplikacji w systemie operacyjnym. Możemy ukryć jedną lub więcej pozycji dodanych przez ustawienia oprogramowania w Dodaj/Usuń programy (zwane również 'Programy i funkcje', 'Odinstaluj program', 'Dodaj lub usuń programy') w systemie Windows. Może być kilku powodów, aby to zrobić: -nie...