Jotti 2024 online

Jotti

Jotti to darmowa usługa służąca do skanowania podejrzanych plików za pomocą wielu programów antywirusowych. Jednocześnie można przesyłać do 5 plików, a rozmiar poszczególnych plików nie powinien przekraczać 250 MB. Należy pamiętać, że żadne oprogramowanie zabezpieczające nie zapewnia pełnej ochrony, nawet jeśli korzysta z wielu silników skanujących.

Wszystkie pliki są udostępniane producentom programów antywirusowych, aby pomóc im poprawić skuteczność swoich produktów.
Uważamy wysyłane pliki za poufne i mamy nadzieję, że producenci również, ale oczywiście nie mamy wpływu na strony trzecie i nie możemy składać obietnic w ich imieniu. Pamiętaj, że twoje pliki mogą zostać przeanalizowane i przeczytane przez analityków szkodliwego oprogramowania. Jeśli nie chcesz, aby inne osoby czytały twoje pliki, po prostu nie skanuj ich. Nie przekazujemy plików podmiotom spoza branży antywirusowej /Jotti/.

Jotti korzysta z następujących skanerów antywirusowych:

Dlaczego na stronie nie ma skanera firmy X? Prawdopodobnie dlatego, że producent tego skanera nie wydał wersji na Linuksa lub nie zezwala na korzystanie ze swojego silnika w internetowych serwisach skanujących.
Na komputerze inny skaner X twierdzi, że plik jest zainfekowany, a tutaj ten sam skaner nie wykrywa w nim żadnych zagrożeń. Może być kilka przyczyn tej rozbieżności. Najczęstszy scenariusz: producent skanera naprawił fałszywy alarm (nieprawidłowe wykrycie szkodliwego oprogramowania) w aktualizacji, której twoja wersja skanera jeszcze nie otrzymała. Ponadto, od czasu do czasu skanery mogą zwracać nieco inne wyniki ze względu na różnice w działaniu silników na różnych platformach (Jotti używa wersji linuksowych).

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (freeware /adware)

/.zip/: podstawowe narzędzie Windows GUI, przenośne (portable). Wymaga platformy .NET Framework 4.5 (dołączonej do systemu Windows 8 i nowszych). Tylko w języku angielskim.

Jotti_GUI

Languages /online/: Chinese, English (UK & US), French, German, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

You may also like...