AnyBurn 5.9 portable

AnyBurn

AnyBurn (poprzednio Free Any Burn) to lekki, bezpłatny program przeznaczony do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-Ray. Zbiera bardzo dobre opinie od użytkowników, którzy cenią jego prostotę i niewielkie rozmiary unikając używania rozbudowanych kombajnów multimedialnych. Program może działać w trybie przenośnym, czyli jest programem portable.

Główne cechy programu AnyBurn:

-wypali wszystkie dane na płytach CD / DVD / Blu-ray
-kopiuje dane „w locie” z płyty na płytę
-nagrywanie na obrazy dysków (ISO / BIN / CUE / MDF / MDS / BWI / NRG
-kopiowanie płyty metodą sektor za sektor
-konwersja plików pomiędzy różnymi formatami (Audio CD / MP3 / FLAC / APE / WMA)
-wyświetlanie informacji o nośniku oraz napędzie optycznym
-obsługuje systemy plików ISO 9660 / Joliet / UDF
-kasowanie płyt wielokrotnego zapisu
-tworzenie rozruchowego dysku USB
-wsparcie zarówno dla systemów Windows 32 i 64-bitowych
-przenośny (AnyBurn portable).

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Jest to w pełni funkcjonalna przenośna wersja AnyBurn /.zip 64 & 32-bit/. Nie wymaga instalacji. Po prostu rozpakuj i zacznij go używać lub umieść na dysku USB. Jak nie będziecie mogli pobrać programu z linku „Pobierz„, wejdźcie na stronę producenta programu „Power Software Ltd.” Strona jest na protokole „http„, a nie „https” i przeglądarki nie chcą pobierać plików. Protokół HTTPS szyfruje komunikację i ma zapobiegać jej przechwytywaniu między klientem i serwerem, czy wręcz modyfikacji przesyłanych danych, zanim dotrą do celu. Wersja przenośna (portable) znajduje się na dole strony.

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...