AutoLeaveMeeting 1.0 portable

AutoLeaveMeeting

AutoLeaveMeeting to program do automatycznego zamykania spotkań w sieci internetowej, w takich programach jak Zoom, Microsoft Teams, Skype i innych w systemie Windows. To przydatne narzędzie oprogramowania Windows stale wykrywa dźwięk na komputerze, a jeśli nie wykryje już dźwięku, a program potwierdzi zakończenie spotkania, natychmiast zamknie program spotkania.

Koronawirus (COVID-19) doprowadził do większej liczby prac zdalnych, a także do większej liczby spotkań online. Użytkownik może mieć otwarte okno spotkania i np. Excel i narzędzie do notatek. W końcu użytkownik wydaje się być ostatnim uczestnikiem spotkania, ponieważ zapomniał zamknąć okno.
AutoLeaveMeeting w zasadzie nie robi nic innego, jak monitoruje dźwięk na komputerze, a następnie zamyka wcześniej wybrane okna programu, gdy przez jakiś czas nie ma dźwięku.

Na zwykłych spotkaniach rzadko zdarzają się przerwy w rozmowie dłuższe niż 5-10 sekund, zawsze ktoś coś powie. W ustawieniach aplikacji użytkownicy mogą ustawić czas ciszy od 5 do 600 sekund, po którym określony proces zostanie automatycznie zamknięty.
Gdy tylko dźwięk nie jest monitorowany, rozpoczyna się odliczanie. Zostanie to przerwane, gdy ponownie pojawi się sygnał na wyjściu dźwięku. Gdy spotkanie dobiegnie końca, wszyscy się pożegnają i będzie cicho, narzędzie zamknie okno spotkania. Użytkownik może być ostatnim, który zrezygnuje, ale nie pozostanie sam na czacie na zawsze.

Jak korzystać z AutoLeaveMeeting:

1 – Otwórz program spotkania i spójrz na jego nazwę.
2 – Następnie uruchom AutoLeaveMeeting.
3 – Na liście procesów wybierz ten, który wyraźnie należy do okna spotkania (np. „Google Meet”) – wybierz go.
4 – U góry wprowadź, jak długo okno musi być ciche, aby się zamknęło. Wartość domyślna to 10 sekund, a z doświadczenia wynika, że jest to dobry czas.
5 – Na koniec naciśnij przycisk „Start” na dole. Dźwięk systemu Windows jest monitorowany, a gdy program jest cichy przez określony czas, okno spotkania zostaje zamknięte.

Podsumowując, AutoLeaveMeeting to aplikacja zabezpieczająca, która chroni prywatność użytkowników poprzez wylogowywanie się z dowolnego spotkania online, niezależnie od platformy, nawet jeśli o tym zapomnisz. Użyj przedziału czasowego, aby upewnić się, że wszyscy skończyli mówić, a gdy cisza się uspokoi, rozpocznie się odliczanie. Ponadto aplikacja jest intuicyjna i bardzo łatwa w użyciu, co jest dobrym plusem dla zwykłych lub nietechnicznych użytkowników.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Greek, Italian, Polish.

You may also like...