BeWelcome 2023 online

BeWelcome

BeWelcome to serwis internetowy prowadzony w ramach organizacji non-profit (niezarobkowej) oparty na ekonomii współpracy. Celem społeczności jest tworzenie międzynarodowej sieci współpracy, umożliwiającej wymianę kultur, wiedzy, taniego podróżowania oraz naukę języków.

Dzięki BeWelcome znajdziesz miejsce do przenocowania, podzielisz się swoją kanapą, poznasz innych podróżników i wspaniałych lokalsów. To jest i zawsze będzie oparta na otwartym oprogramowaniu, non profit, a przede wszystkim demokratyczna i wolna społeczność.
Otwórz drzwi światu! Znajdź gospodarzy i gości w każdym miejscu świata.

Wyobraź sobie, że przyjeżdżasz do Paryża lub Bombaju i zamiast szukać taksówki, spotykasz kogoś, kto już tam na Ciebie czeka. Wyobraź sobie, że zamiast iść na obiad do restauracji polecanej przez przewodnik, ktoś pokazuje Ci swoją ulubioną knajpkę. Wyobraź sobie jak to jest być gościem Twojego nowego przyjaciela, zamiast spać w bezosobowym pokoju hotelowym. A to dopiero początek. Dzięki naszym oddanym wolontariuszom, cały czas poprawiamy i dodajemy coś nowego do naszego serwisu, aby jeszcze bardziej poszerzyć horyzont możliwości naszych członków.

Marzyć w pojedynkę to za mało. Dlatego właśnie stworzyliśmy BeVolunteer, organizację non-profit, zarejestrowaną w Rennes, we Francji. Oficjalny status BeVolunteer jest gwarancją demokracji, przejrzystości naszych finansów i bezpieczeństwa danych osobowych. Dzięki temu nasi członkowie mogą czuć się bezpiecznie, a my możemy działać efektywnie.

Czym jest BeWelcome:
  • Spotkajmy się – w BeWelcome chodzi o poznawanie ludzi. Możesz ich spotkać na stronie internetowej lub w świecie rzeczywistym…
  • Podróżuj – chcesz wyruszyć w wyprawę dookoła świata albo zwiedzić pobliskie miasteczko? Zorganizuj swoją podróż z BeWelcome i poznaj przemiłych ludzi na swej drodze…
  • Gościna – chcemy, by dzielenie się i poznawanie nowych ludzi było nie tylko przyjemne, ale i łatwe. Na BeWelcome znajdziesz narzędzia, które Ci w tym pomogą…
  • Podziel się – w BeWelcome wierzymy, że dzielenie się sparawia, że świat staje się lepszy! Dzielimy się wrażeniami, chwilami, wiedzą i witamy gości w naszych domach, jeśli możemy…

Bezpieczeństwo – Obcy w moim domu / ja u nieznajomych ludzi – to bezpieczne? ; Jak mogę dowiedzieć się, czy dana osoba jest godna zaufania? ; Co zrobić w niewygodnej sytuacji? ; Co zrobić w nagłym wypadku? ; Zadbajmy razem, by BeWelcome było bezpieczne!

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)

Languages: Arabic, Basque, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, English, Esperanto, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Latvian, Lithuanian, Nederlands, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Romansh, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Suahili, Sundanese, Turkish.

You may also like...