FileTypesMan to program, który jest alternatywą dla zakładki “Typy plików”, znanej w opcjach folderów w menu systemowym Windows. Wyświetla listę wszystkich rozszerzeń plików i rodzajów zarejestrowanych na komputerze. Dla każdego typu pliku, wyświetlane są następujące informacje: Rozszerzenie, Nazwa typu pliku, Opis, Typ MIME i inne. Narzędzie pozwala również na edycję właściwości, jak również pozwala na dodawanie, edytowanie i usuwanie działań w rodzaju pliku.

Program nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, po prostu skopiować plik wykonywalny FileTypesMan.exe do dowolnego folderu i uruchomić go. Następnie odczekać kilka sekund, aż lista typów plików załaduje się. Jeśli proces ładowania jest zbyt powolny, zaleca się wyłączyć ikony ładowania (Opcje-> Nie ładuj ikon). Główne okno FileTypesMan zawiera dwa okienka. Górny panel wyświetla listę wszystkich rozszerzeń / typów plików zapisanych na komputerze. Po wybraniu jednego typu pliku w górnym panelu, w dolnym okienku wyświetla się lista wszystkich informacji o nim.

Info
Spolszczenie: po rozpakowaniu plik FileTypesMan_lng.ini wrzucamy do folderu z programem.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /32-bit/ ( 68 KB / 108 KB ) Pobierz /64-bit/ Pobierz – Windows 98/ME Spolszczenie
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

/inne / others/ Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Thai, Valencian.
Zrzuty ekrany / Screenshots

FileTypesMan_1 FileTypesMan_2

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/FileTypesMan_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/FileTypesMan_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,FileTypesMan,FileTypesMan portable,rodzje plików
FileTypesMan to program, który jest alternatywą dla zakładki 'Typy plików', znanej w opcjach folderów w menu systemowym Windows. Wyświetla listę wszystkich rozszerzeń plików i rodzajów zarejestrowanych na komputerze. Dla każdego typu pliku, wyświetlane są następujące informacje: Rozszerzenie, Nazwa typu pliku, Opis, Typ MIME i inne. Narzędzie pozwala również na...