FileTypesMan 2.00 portable

FileTypesMan

FileTypesMan to program, który jest alternatywą dla zakładki „Typy plików”, znanej w opcjach folderów w menu systemowym Windows. Wyświetla listę wszystkich rozszerzeń plików i rodzajów zarejestrowanych na komputerze. Dla każdego typu pliku, wyświetlane są następujące informacje: Rozszerzenie, Nazwa typu pliku, Opis, Typ MIME i inne. Narzędzie pozwala również na edycję właściwości, jak również pozwala na dodawanie, edytowanie i usuwanie działań w rodzaju pliku.

Program nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, po prostu skopiować plik wykonywalny FileTypesMan.exe do dowolnego folderu i uruchomić go.

Następnie odczekać kilka sekund, aż lista typów plików załaduje się. Jeśli proces ładowania jest zbyt powolny, zaleca się wyłączyć ikony ładowania (Opcje-> Nie ładuj ikon). Główne okno FileTypesMan zawiera dwa okienka. Górny panel wyświetla listę wszystkich rozszerzeń / typów plików zapisanych na komputerze. Po wybraniu jednego typu pliku w górnym panelu, w dolnym okienku wyświetla się lista wszystkich informacji o nim.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Plik z językiem, po rozpakowaniu, wrzucamy do folderu z programem.

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Belarusian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Ukrainian, Valencian.

You may also like...