Cent_Browser_icon256Cent Browser to zmodyfikowana i udoskonalona wersja przeglądarki Chromium, która dodaje wiele przydatnych funkcji, takich jak przewijanie paska kart, automatyczną optymalizację pamięci, obsługę gestów myszy, ukrywanie paska z ulubionymi zakładkami, czy generowanie kodów QR z uruchomionych stron, pozwalających przez to na kontynuowanie oglądania danej strony w urządzeniach mobilnych.

W stosunku do Chromium usprawniono ochronę prywatności (tryb incognito), poprawiono optymalizację pamięci oraz zadbano o większe bezpieczeństwo podczas bytności na stronach internetowych. Możliwe jest dodawanie rozszerzeń do tej przeglądarki – może korzystać z dodatków dla przeglądarki Chrome.
Przeglądarka Cent Browser sprawia, że surfowanie po sieci jest łatwiejsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne.

Info
Przeglądarka tworzy skrót na pulpicie, a po uruchomieniu dodatkowy folder “User Data”. Można utworzyć nowy folder i skrót oraz foldery z programem (oznaczony jest numerem aktualnej wersji przeglądarki) i “User Data” wrzucić do niego.
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /portable.exe 32-bit/ (58 MB / 180 MB) Pobierz /portable.exe 64-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 32-bit/ ; pobierz /.exe 64-bit/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: English, French, Polish + 50

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/11/Cent_Browser_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/11/Cent_Browser_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki www64-bit,Cent Browser,Cent Browser portable,Internet,Internetowe,przeglądarki internetowe,Przeglądarki www
Cent Browser to zmodyfikowana i udoskonalona wersja przeglądarki Chromium, która dodaje wiele przydatnych funkcji, takich jak przewijanie paska kart, automatyczną optymalizację pamięci, obsługę gestów myszy, ukrywanie paska z ulubionymi zakładkami, czy generowanie kodów QR z uruchomionych stron, pozwalających przez to na kontynuowanie oglądania danej strony w urządzeniach mobilnych. W stosunku...