Cheat Engine 6.8.3 portable

Cheat Engine portable

Cheat Engine to narzędzie o otwartym kodzie źródłowym zaprojektowane do pomocy w modyfikowaniu gier dla pojedynczego gracza. Dzięki temu można je utrudnić lub ułatwić w działaniu w zależności od swoich preferencji Zawiera również inne użyteczne narzędzia, które pomagają w debugowaniu gier, a nawet normalnych aplikacji i pomaga chronić system, umożliwiając przeglądanie modyfikacji pamięci, a nawet zawiera kilka sposobów na odkrycie ich według konwencjonalnych środków.

Wyposażony jest w skaner pamięci, który szybko skanuje zmienne używane w grze i pozwala na ich zmianę, ale jest również wyposażony w debugger, disassembler, asembler, speedhack, trenera, bezpośrednie narzędzia do manipulacji 3D, narzędzia do kontroli systemu i wiele innych.

Poza tymi narzędziami zapewnia również rozbudowane wsparcie skryptowe, które pozwoli doświadczonym programistom na łatwe tworzenie własnych aplikacji i udostępnianie ich innym osobom.

Dla nowych użytkowników zaleca się przejść przez samouczek (ten, który jest dostarczany z Cheat Engine, można go znaleźć na liście programów po instalacji) i przynajmniej osiągnąć krok 5 w celu uzyskania podstawowej wiedzy na temat korzystania z Cheat Engine.

Program najprawdopodobniej nie będzie działać w grach online.

Cheat Engine na WIKI /ENG/

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware / ad-suppored)

Po pobraniu i rozpakowaniu paczki z językiem polskim wrzucamy pliki z folderu „languages”, „pl_PL” i „language.ini” do takiego samego w programie. Plik „language.ini” nadpisze istniejący już tam plik.

Licencja „Ad-Suppored”
Użytkownicy wersji instalacyjnej powinni zwrócić uwagę podczas instalowania Cheat Engine na następujące rzeczy:
-oferuje tworzenie skrótów do pulpitu lub menu Start dla elementów niezwiązanych z funkcjonalnością programu, ale mających na celu generowanie przychodów dla programisty
-obejmuje komponenty lub usługi innych firm, niekoniecznie związane z funkcjonalnością programu, ale mające w pewien sposób generować dochód dla programisty.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

You may also like...