uGet to lekki i darmowy menedżer pobierania plików, który działa na platformach systemowych Linux, BSD, Android i Windows. Umożliwia pobierania plików za pośrednictwem protokołu HTTP, HTTPS, FTP, BitTorrent i Metalink (otwarty standard i format pliku dla programów do pobierania danych, w szczególności menadżerów pobierania).
Posiada prosty interfejs i wiele funkcji ułatwiających pobieranie plików.
Program oferuje wstrzymywanie i wznawianie pobierania, wznawianie przerwanych pobrań, ustalanie prędkości pobierania, połączenia za pomocą serwerów proxy, kolejkowanie pobrań, seryjne pobieranie plików, monitorowanie schowka i tryb pracy offline.
Obsługuje pobieranie z anonimowego FTP, jak również ma wsparcie logowania poprzez nazwę użytkownika i hasło do prywatnych/chronionych serwerów FTP. Umożliwia korzystanie ze skrótów klawiszowych, z linii poleceń, wyświetla statystyki, umiejscawia się w zasobniku systemowym i ma wbudowany plugin “aria2” – narzędzie przeznaczone do pobierania plików, obsługiwane z poziomu wiersza poleceń.
Program uGet integruje się również z popularną przeglądarką internetową Firefox za pomocą rozszerzenia FlashGot.

Program można wgrać na dysk USB, dzięki czemu można zabrać go ze sobą i używać na dowolnym komputerze z systemem Windows. Aplikację uruchamiamy plikiem “uget.exe” klikając “uget-x.x.x-win32+gtk3\bin\uget.exe”.
Uwaga
Do poprawnego działania programu w systemie powinny być dostępne biblioteki GTK+ Runtime Environment w wersji przynajmniej 2.18.x.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.7z/ (9,7 MB / 76 MB) Języki / Languages
Pobieramy plik z językami, rozpakowujemy i z folderu “Share” pobieramy folder “locale” i wklejamy do uget-2.x.x-win32+gtk3 > share.
Brak wersji instalacyjnej.

Android

Zminay w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Belarusian, Bengali, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English, French, Georgian, German, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Oriya (India), Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Serbian (Latin), Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

uGet_1 uGet_2 uGet_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/uGet_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/uGet_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery pobieraniaAndroid,menedżery pobierania,Pobieranie plików,uGet,uGet portable
uGet to lekki i darmowy menedżer pobierania plików, który działa na platformach systemowych Linux, BSD, Android i Windows. Umożliwia pobierania plików za pośrednictwem protokołu HTTP, HTTPS, FTP, BitTorrent i Metalink (otwarty standard i format pliku dla programów do pobierania danych, w szczególności menadżerów pobierania). Posiada prosty interfejs i wiele funkcji...