Clipjump 12.5 portable

Clipjump jest rozbudowanym menedżerem schowków, który automatycznie śledzi wszystko i kopiuje do systemowego schowka Windows, niezależnie od formatu i ilości. Następnie można łatwo przywołać dowolny, wcześniej skopiowany, element i ponownie go wkleić.

Wykorzystuje unikalne podejście, które sprawia, że zamiast, po prostu, wklejać ostatni element kopiowany (jest on domyślną akcją Windows) program wyświetli małe okno dialogowe, które umożliwi przewijanie wszystkich ostatnio skopiowanych elementów i wybieranie tego, który chcemy.
Ma wbudowany menedżer historii (wyszukiwanie, edytowanie i usuwanie elementów), konfigurowalne skróty klawiaturowe, a także tryb Incognito, który wyłącza zapisywanie zawartości schowka.

Clipjump_action_mode


Program Clipjump pozwala użytkownikom pracować w wielu kanałach, gdzie można przechowywać swoje skopiowane rzeczy i odczytywać je w razie potrzeby. Można je przenosić do innych kanałów przy użyciu kombinacji klawiszy lub poprzez dostęp do dedykowanej funkcji za pomocą ikony w zasobniku systemowym. Ma możliwość wyszukiwania konkretnych zapisów lub wyczyszczenia całej historii kanału.

Program uruchamiamy na prawach administratora, bo niektóre funkcje mogą nie działać

Ikona programu umiejscawia się w zasobniku systemowym

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Aplikacja nie jest w pełni przetłumaczona na język polski

Plik z językiem polskim wrzucamy do folderu Clipjump > languages. Następnie uruchamiamy i klikamy w zasobniku systemowym na ikonę programu prawym przyciskiem myszy i klikamy About Clipjump > Language > Polish > OK i restart programu

Languages: Chinese (Simplified), Dutch, English, German, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Swedish.

You may also like...