Clipjump jest rozbudowanym menedżerem schowków, który automatycznie śledzi wszystko i kopiuje do systemowego schowka Windows, niezależnie od formatu i ilości. Następnie można łatwo przywołać dowolny, wcześniej skopiowany, element i ponownie go wkleić.
Program wykorzystuje unikalne podejście, które sprawia, że zamiast, po prostu, wklejać ostatni element kopiowany (jest on domyślną akcją Windows) program wyświetli małe okno dialogowe, które umożliwi przewijanie wszystkich ostatnio skopiowanych elementów i wybieranie tego, który chcemy.
Aplikacja ma wbudowany menedżer historii (wyszukiwanie, edytowanie i usuwanie elementów), konfigurowalne skróty klawiaturowe, a także tryb Incognito, który wyłącza zapisywanie zawartości schowka.

Clipjump_action_mode
Clipjump pozwala użytkownikom pracować w wielu kanałach, gdzie można przechowywać swoje skopiowane rzeczy i odczytywać je w razie potrzeby. Można je przenosić do innych kanałów przy użyciu kombinacji klawiszy lub poprzez dostęp do dedykowanej funkcji za pomocą ikony w zasobniku systemowym. Ma możliwość wyszukiwania konkretnych zapisów lub wyczyszczenia całej historii kanału.

Clipjump_1

Info
Program uruchamiamy na prawach administratora (niektóre funkcje mogą nie działać), a ikona programu umiejscawia się w zasobniku systemowym.
Info
Aplikacja nie jest w pełni przetłumaczona na język polski.

Plik z językiem polskim wrzucamy do folderu Clipjump > languages. Następnie uruchamiamy i klikamy w zasobniku systemowym na ikonę programu prawym przyciskiem myszy i klikamy About Clipjump > Language > Polish > OK i restart programu.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Pobierz (642 KB / 1,09 MB) /32-bit/ Pobierz /64-bit/ Spolszczenie
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: Chinese (Simplified ), Dutch, English, German, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Swedish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Clipjump_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Clipjump_icon256-150x150.pngzbymalSchowek systemowyClipjump,Clipjump portable,menedżer schowka,Schowek,schowek systemowy
Clipjump jest rozbudowanym menedżerem schowków, który automatycznie śledzi wszystko i kopiuje do systemowego schowka Windows, niezależnie od formatu i ilości. Następnie można łatwo przywołać dowolny, wcześniej skopiowany, element i ponownie go wkleić. Program wykorzystuje unikalne podejście, które sprawia, że zamiast, po prostu, wklejać ostatni element kopiowany (jest on domyślną akcją...