Defraggler 2.22.995 portable

6 komentarzy

 1. zbymal pisze:

  Dodano wersję “PAF” programu Defraggler.

 2. os.y pisze:

  reklamacja :
  – spod obu lików pobiera się : dfsetup220.exe
  – oba pliki mają po : 4422 KB
  – po drodze żadnego odnośnika do wersji portable

  • zbymal pisze:

   Coś oszukujesz. Zerknij na zrzut ekranu, który zrobiłem przed chwilą. To jest plik .zip, a nie .exesnip_20160119175748

   • os.y pisze:

    hm… rzeczywiście wyszło na to, że oszukiwałem bo teraz ładnie dfsetup220.zip się pobrał
    a tak naprawdę to wychodzi na to , że piriform coś kręci bo wcześniej ta stronka błyskała i nakładała się na nią właśnie ta prowadzaca do *.exe
    dzięki za skuteczną interwencję 🙂

 3. Garu pisze:

  Defraggler portable, to dobry wybór, ale narzędzie nie jest bezpieczne dla kogoś, kto się uweźmie za defragmentowanie plików z rozszerzeniem .sys. Dotyczy to pliku wymiany SWAP, jak i pliku hibernacji. Ustawienie pagefile.sys na jednakowy rozmiar początkowy, jak i maksymalny, zapobiega fragmentacji tego pliku, poniekąd dużego, bo często jest ustawiany na sztywno 2024MB. Fakt, że można robić piruety z lokalizacjami plików .sys, ale nie zmienia to faktu, że domyślne ustawienia defragglera są bezpieczne i nie ma co kombinować.
  Ponadto defraggler ma zakładkę status, co jest odpowiednikiem zakładki health w programie tune up. Zawsze należy sprawdzić temperaturę i stan sektorów, bo to zdrowie dysku jest priorytetem. Stosuję ten program na dwóch komputerach z różnymi systemami i od lat brak problemów z używaniem. Producent bezpiecznego ccleanera i innych potrzebnych narzędzi, wciąż jest niezawodny.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.