trolCommander to wieloplatformowy menadżer plików oparty na projekcie programu muCommander, który niestety przestał być rozwijany przez autorów i nie jest obsługiwany od 2012 roku. Aplikacja wnosi wszystkie oryginalne funkcje programu muCommander jednocześnie dodaje ulepszenia i nowe funkcje.
trolCommander to lekki menadżer plików z interfejsem podwójnego panelu, z zakładkami nawigacji i bogatą funkcjonalności. Aplikacja działa na każdym systemie operacyjnym z obsługą języka Java (Mac OS X, Windows, Linux, BSD, Solaris).
Obsługuje wiele protokołów – FTP, SFTP, SMB, NFS, HTTP, Amazon S3, Hadoop HDFS, Bonjour. Możne przeglądać, tworzyć i dekompresować pliki ZIP, RAR, 7z, TAR, GZip, BZip2, ISO/NRG, AR/Deb i archiwa LST.
W szybki sposób umożliwia kopiowanie, przenoszenie, kasowanie plików i folderów, tworzenie nowych katalogów czy zmienianie nazw.
Większość zadań zarządzania plikami może być wykonywana za pośrednictwem skrótów klawiaturowych. Dostęp do obszernej listy obsługiwanych kombinacji klawiszowych można uzyskać poprzez menu Pomoc.

Program do poprawnego działania wymaga środowiska Java.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Pobierz /.jar/ ( 34,8 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Arabic, Belarusian, Breton, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
 trolCommander_1 trolCommander_2 trolCommander_3 trolCommander_4 trolCommander_5 trolCommander_6
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/trolCommander_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/trolCommander_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówMenedżery plików,trolCommander,trolCommander portable
trolCommander to wieloplatformowy menadżer plików oparty na projekcie programu muCommander, który niestety przestał być rozwijany przez autorów i nie jest obsługiwany od 2012 roku. Aplikacja wnosi wszystkie oryginalne funkcje programu muCommander jednocześnie dodaje ulepszenia i nowe funkcje. trolCommander to lekki menadżer plików z interfejsem podwójnego panelu, z zakładkami nawigacji i...